Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hviezdoslavova 1 , Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Denis (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Dragun Anton (B) | |||
Termín od: | 01.02.2019 | Termín do: | 04.02.2019 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 31.01.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Denis Kičiň, ZVR: Anton Dragun
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kubovič Rastislav | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kačur Dominik | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Paulovčák Sebastián | ||||
skr | |||||
6. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Lábaj Patrik | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Tóth Bence | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Juhász Bence | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | Ivan Marko | 32 16 8 SF F | |||
13. | Balaščák Daniel | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Bottlik Richard | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Macháč Max Mikuláš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Macák Milan | ||||
6:0 6:0 | |||||
20. | Titko Timotej | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Hlivjak Oliver | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Minich Sebastián | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Talajka Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
27. | Madej Jakub | ||||
6:2 6:3 | |||||
28. | Vateha Matúš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Keller Dávid | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Pivník Oliver | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
2 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | ||||
3 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 8 | ||||
4 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 9 | ||||
5 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 15 | ||||
6 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
7 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
8 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
9 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 25 | ||||
10 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 38 | ||||
11 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | ||||
12 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 | ||||
13 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | ||||
14 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
15 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 63 | ||||
16 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
17 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | ||||
18 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
19 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
20 | Juhász Bence | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dráb Filip | 28. 01. 2019 17:22 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 43 | ||||
2 | Halahija Nathan André | 30. 01. 2019 18:34 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 27. 01. 2019 20:12 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
4 | Hochel Lukáš | 25. 01. 2019 07:20 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 30. 01. 2019 06:45 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
6 | Jakal Samuel | 29. 01. 2019 09:48 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Jakubovič Xavier | 31. 01. 2019 15:07 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
8 | Krajčí Michal | 11. 01. 2019 20:06 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 42 | 1 | |||
9 | Milan Šimon | 27. 01. 2019 12:41 | 2005 | M | Šport Park Lúčky | 177 | ||||
10 | Naňo Marek | 08. 01. 2019 20:32 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
11 | Norrman Simon | 29. 01. 2019 13:02 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
12 | Novák Kristián Jakub | 29. 01. 2019 20:59 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
13 | Ondrášik Adam | 28. 01. 2019 05:18 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
14 | Papuščák Šimon | 30. 01. 2019 06:52 | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
15 | Paulovič Nikolas | 29. 01. 2019 21:57 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
16 | Pavliščík Richard | 30. 01. 2019 20:55 | 2006 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 101 | ||||
17 | Polák David | 24. 01. 2019 13:43 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
18 | Safko Sebastián Jonáš | 29. 01. 2019 21:27 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
19 | Seman René | 27. 01. 2019 17:38 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | 105 | ||||
20 | Schwarc David | 15. 11. 2018 15:08 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | 2 | |||
21 | Sučko Martin | 26. 01. 2019 11:31 | 2006 | D-ch | TK DRANaM Košice | 155 | ||||
22 | Vaco Marek | 30. 01. 2019 20:41 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 |