Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava , Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.12.2018 | Termín do: | 03.12.2018 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 11. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 30.11.2018 8:30 | Lysáková ulica |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 30.11.2018 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Chren Patrik | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ihring Walter | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kohút Alex | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Németh Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kostoláni Alex | ||||
7:6(4) 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Hulín Patrik | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kuba-Danaj Matúš | ||||
6:4 6:4 | |||||
12. | Fičor Oskar | 32 16 8 SF F | |||
13. | Guzmický Dominik | ||||
2:6 6:3 10:5 | |||||
14. | Sarouphim Jean Pierre | 32 16 8 SF F | |||
15. | Hnidets Vitalii | ||||
6:3 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Béreš Jonáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Juriga Samuel | |||
6:1 6:0 | |||||
18. | Arva Sebastian | 32 16 8 SF F | |||
19. | Vida Dominik | ||||
6:3 6:4 | |||||
20. | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hubinský Július | ||||
6:0 6:4 | |||||
22. | Puskeiler Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Jakubovič Xavier | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Deen Mojmír | 32 16 8 SF F | |||
27. | Farkašovský Samuel | ||||
6:1 6:0 | |||||
28. | Hron Alex Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
29. | Poklemba Filip | ||||
7:5 6:2 | |||||
30. | Polák David | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Paulík Martin | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Chren P. Paulovič N. | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Poklemba F. Fičor O. | 16 8 SF F | |||
3. | Polák D. Juriga S. | ||||
6:3 1:6 11:9 | |||||
4. | Hulín P. Hnidets V. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
2 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
3 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
4 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
5 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
6 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
7 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
8 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 46 | ||||
9 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
10 | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
11 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
12 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
13 | Kuba-Danaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 65 | ||||
14 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | ||||
15 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 73 | |||
16 | USP | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | |||
17 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 76 | ||||
18 | USP | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 85 | |||
19 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 116 | ||||
20 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
21 | USP | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 142 | |||
22 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | ||||
23 | USP | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||
24 | USP | Farkašovský Samuel | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TC TALENT Bratislava | 194 | |||
25 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 194 | ||||
26 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | |||||
27 | USP | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
28 | USP | Hnidets Vitalii | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brázda David | 29. 11. 2018 09:57 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 71 | ||||
2 | Bušniak Michal | 21. 11. 2018 18:13 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | ||||
3 | Frátrik Adam | 19. 11. 2018 15:47 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
4 | Imrišek Lukáš | 28. 11. 2018 09:44 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
5 | Jaroščák Maximilián | 29. 11. 2018 19:18 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 134 | ||||
6 | Karasz Milan | 28. 11. 2018 09:08 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 60 | ||||
7 | Karovič Jaroslav | 28. 11. 2018 21:19 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 48 | ||||
8 | Linhart Martin | 29. 11. 2018 22:50 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
9 | Naňo Marek | 29. 11. 2018 19:14 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
10 | Safko Sebastián Jonáš | 27. 11. 2018 21:16 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
11 | Vajgel Alexej | 29. 11. 2018 09:42 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 184 |