Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 09.03.2019 | Termín do: | 12.03.2019 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 03. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 08.03.2019 10:00 | TK Slávia STU |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Šimon Krajčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Guzoň Samuel | |||
6:1 6:0 | |||||
2. | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kido Matúš | ||||
6:4 6:0 | |||||
4. | Juriga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Karovič Jaroslav | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Hulín Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | Dosedla Artur | ||||
6:0 7:5 | |||||
8. | (5-8) | Safko Sebastián Jonáš | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Papuščák Šimon | |||
4:6 6:1 6:2 | |||||
10. | Naňo Marek | 32 16 8 SF F | |||
11. | Talajka Tomáš | ||||
6:3 2:6 6:3 | |||||
12. | Chren Patrik | 32 16 8 SF F | |||
13. | Macháč Max Mikuláš | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Karasz Milan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Kohút Alex | ||||
6:2 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Ondrášik Adam | |||
6:2 6:2 | |||||
18. | Bušniak Michal | 32 16 8 SF F | |||
19. | Jakubovič Xavier | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Paulík Martin | 32 16 8 SF F | |||
21. | Sabol Michal | ||||
6:3 6:2 | |||||
22. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | Králik Jakub | ||||
6:3 6:2 | |||||
24. | (3-4) | Tóth Bence | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Chovanec Jakub | |||
6:2 6:1 | |||||
26. | Imrišek Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Melaga Samuel | ||||
6:1 6:2 | |||||
28. | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | |||
29. | Ivan Marko | ||||
6:1 6:3 | |||||
30. | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | Poklemba Filip | ||||
6:1 6:1 | |||||
32. | (2) | Minich Sebastián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Králik J. Macháč M. | ||||
6:3 7:6(6) | |||||
2. | Melaga S. Talajka T. | 16 8 SF F | |||
3. | Halahija N. Chren P. | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Kido M. Ondrášik A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 6 | ||||
2 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 8 | ||||
3 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 9 | ||||
4 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
6 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
7 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
8 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
9 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 16 | ||||
10 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
11 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
12 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
13 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
14 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
15 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 22 | ||||
16 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
17 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
18 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
19 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
20 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
21 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
22 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
23 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
24 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
25 | STZ | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | |||
26 | USP | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 48 | |||
27 | USP | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | |||
28 | STZ | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | |||
29 | USP | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||
30 | STZ | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | |||
31 | STZ | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 60 | |||
32 | USP | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fičor Oskar | 22. 01. 2019 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | |||||
2 | Vaco Marek | 02. 01. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | |||||
3 | Macák Milan | 03. 02. 2019 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | |||||
4 | Duroška Lukáš | 20. 11. 2018 | 2005 | M | VTC Pezinok | 62 | |||||
5 | Kuba-Danaj Matúš | 04. 01. 2019 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 65 | |||||
6 | Sarouphim Jean Pierre | 27. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | |||||
7 | Ihring Walter | 24. 11. 2018 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 73 | |||||
8 | Kostoláni Alex | 22. 11. 2018 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | |||||
9 | Vida Dominik | 18. 11. 2018 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 85 | |||||
10 | Titko Timotej | 18. 02. 2019 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | |||||
11 | Bujňák Hugo | 22. 11. 2018 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 111 | |||||
12 | Puskeiler Martin | 09. 12. 2018 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | |||||
13 | Hron Alex Maximilián | 22. 11. 2018 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | |||||
14 | Linhart Martin | 09. 12. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
15 | Farkašovský Samuel | 22. 11. 2018 | 2005 | M | TC TALENT Bratislava | 194 | |||||
16 | Jeník Šimon | 16. 02. 2019 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | ||||||
17 | Németh Martin | 18. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | ||||||
18 | Poritskyi Andrii | 27. 01. 2019 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||||
19 | Shilov George | 30. 01. 2019 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
20 | Hnidets Vitalii | 27. 01. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Medveď Jakub | 28. 02. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | |||||
2 | Chren Lukáš | 09. 03. 2019 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
3 | Matunák Martin | 09. 03. 2019 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 04. 03. 2019 11:27 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Dvorský Daniel | 02. 03. 2019 15:41 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 07. 03. 2019 19:54 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
4 | Hubinský Július | 28. 02. 2019 18:27 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
5 | Jaroščák Maximilián | 16. 03. 2019 08:57 [N] | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 134 | ||||
6 | Keller Dávid | 16. 02. 2019 16:23 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | ||||
7 | Kladivík Jakub | 06. 03. 2019 18:12 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
8 | Kubovič Rastislav | 07. 03. 2019 13:20 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
9 | Lábaj Patrik | 16. 01. 2019 14:20 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 15 | ||||
10 | Norrman Simon | 06. 03. 2019 21:29 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
11 | Novák Kristián Jakub | 05. 03. 2019 18:47 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
12 | Paulovčák Sebastián | 07. 03. 2019 16:02 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 | ||||
13 | Pivník Oliver | 04. 03. 2019 15:40 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | ||||
14 | Polák David | 05. 03. 2019 13:18 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
15 | Riegel Alex | 18. 02. 2019 14:46 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 194 | ||||
16 | Rogulski Yannik | 07. 03. 2019 07:52 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 46 | ||||
17 | Schwarc David | 27. 01. 2019 12:03 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | 2 | |||
18 | Srnánek Martin | 07. 03. 2019 07:04 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 34 |