Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | 20. MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub TK 77 Skalica, Športová ul. | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Trnovec Roman (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Jobus Miroslav (A) | |||
Termín od: | 15.06.2019 | Termín do: | 18.06.2019 | |
Kontakt: | Jozef Zaňát | |||
Kontakt tel.: | dv. - 034/6648976, fax - 034/6648976, mobil - 0903/475368, | |||
Kontakt e-mail: | jozef.zanat@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 15.06.2019 8:30 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 15.06.2019 12:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Roman Trnovec, ZVR: Miroslav Jobus
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Talajka Tomáš | ||||
6:4 6:0 | |||||
2. | Pivník Oliver | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pivník O. Papuščák Š. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Karovič J. Poklemba F. | ||||
6:2 3:6 10:2 | |||||
4. | Paulovič N. Jakubovič X. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Melaga S. Talajka T. | |||
6:1 6:1 | |||||
6. | Vaco M. Lapšanský A. | 16 8 SF F | |||
7. | Kecskés O. Fičor O. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Hulín P. Naňo M. | 16 8 SF F | |||
9. | Jankech M. Hanušovský L. | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Guzmický D. Kabzáni K. | 16 8 SF F | |||
11. | Juriga S. Michalica A. | ||||
3:6 6:4 12:10 | |||||
12. | (3-4) | Imrišek L. Halahija N. | 16 8 SF F | ||
13. | Srnánek M. Paulík M. | ||||
6:2 6:0 | |||||
14. | Titko T. Vateha M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Safko S. Krnáč S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 6 | ||||
2 | USP | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | |||
3 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
4 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
5 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
6 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
7 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
8 | USP | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 22 | |||
9 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
10 | USP | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 24 | |||
11 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
12 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | ||||
13 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 34 | ||||
14 | USP | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | |||
15 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
16 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
17 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
18 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
19 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 48 | ||||
20 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
21 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
22 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
23 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | ||||
24 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 63 | ||||
25 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 73 | ||||
26 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | ||||
27 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 76 | ||||
28 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
29 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
30 | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | ||||
31 | USP | Studenič Tomáš | 31.10.2025 | 2005 | M | AŠK Skalica | 97 | |||
32 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
33 | Schwach Peter | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK 77 Skalica | 103 | ||||
34 | Dvorský David | 31.10.2025 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 105 | ||||
35 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 116 | ||||
36 | STZ | Jaškiv Peter | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 120 | |||
37 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 134 | ||||
38 | Kabzáni Krištof | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | 134 | ||||
39 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
40 | Valovič Šimon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK 77 Skalica | 165 | ||||
41 | Malík Marek | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-ch | TK 77 Skalica | 194 | ||||
42 | Malík Mário | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-ch | TK 77 Skalica | 194 | ||||
43 | USP | Schwach Adrián | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK 77 Skalica | 194 | |||
44 | STZ | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
45 | STZ | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | ||||
46 | STZ | Běhal Marcel | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TK 77 Skalica | ||||
47 | WC | Obrtlík Timotej | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TK 77 Skalica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bušniak Michal | 13. 05. 2019 20:40 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | ||||
2 | Dosedla Artur | 06. 06. 2019 20:57 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
3 | Dvorský Daniel | 13. 06. 2019 18:25 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
4 | Hron Alex Maximilián | 07. 06. 2019 09:55 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 14. 06. 2019 17:29 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
6 | Chren Patrik | 06. 06. 2019 10:42 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
7 | Ivan Marko | 10. 06. 2019 20:43 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | ||||
8 | Kido Matúš | 13. 06. 2019 08:14 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
9 | Kohút Alex | 13. 06. 2019 07:57 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
10 | Kompiš Andrej | 10. 06. 2019 20:57 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
11 | Krahulec Martin | 20. 03. 2019 22:28 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
12 | Kuba-Danaj Matúš | 14. 06. 2019 06:50 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 65 | ||||
13 | Kubovič Rastislav | 06. 06. 2019 09:20 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
14 | Macháč Max Mikuláš | 13. 06. 2019 23:32 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
15 | Masaryk Tomáš | 13. 06. 2019 18:51 | 2008 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
16 | Medveď Jakub | 11. 06. 2019 22:31 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
17 | Minich Sebastián | 11. 06. 2019 17:21 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 8 | ||||
18 | Ondrášik Adam | 06. 06. 2019 04:21 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
19 | Palenčík Filip | 15. 06. 2019 08:57 | 2006 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 194 | ||||
20 | Puskeiler Martin | 14. 05. 2019 22:24 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
21 | Riegel Alex | 04. 06. 2019 22:18 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 194 | ||||
22 | Sarouphim Jean Pierre | 12. 06. 2019 19:53 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | ||||
23 | Schwarc David | 13. 01. 2019 22:20 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | 2 | |||
24 | Solčan Adam | 05. 06. 2019 12:03 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 92 | ||||
25 | Vida Dominik | 11. 06. 2019 22:00 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 85 | ||||
26 | Vrba Miloslav | 30. 04. 2019 08:35 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica |