Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | ALFASOL CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Fekete František (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Klobušovský Matej (B) | |||
Termín od: | 05.01.2019 | Termín do: | 07.01.2019 | |
Kontakt: | Karolína Hromkovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911/508720, | |||
Kontakt e-mail: | info@love4tennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.01.2019 10:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: František Fekete, ZVR: Matej Klobušovský
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hochel Lukáš | |||
6:2 6:3 | |||||
2. | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vida Dominik | ||||
6:0 6:2 | |||||
4. | Lapšanský Alex | 32 16 8 SF F | |||
5. | Németh Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Poritskyi Andrii | 32 16 8 SF F | |||
7. | Benian Oskar | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Naňo Marek | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Jakubovič Xavier | |||
6:1 6:0 | |||||
10. | Ihring Walter | 32 16 8 SF F | |||
11. | Arva Sebastian | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Sarouphim Jean Pierre | 32 16 8 SF F | |||
13. | Zagata Viliam | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Karasz Milan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Minarič David | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Polák David | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Ivan Marko | |||
7:5 6:4 | |||||
18. | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | |||
19. | Matula Ján | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
21. | Jaroščák Maximilián | ||||
6:0 6:3 | |||||
22. | Hanušovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | Dvorský Daniel | ||||
6:0 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kohút Alex | |||
6:3 6:2 | |||||
26. | Kubiš Jakub | 32 16 8 SF F | |||
27. | Linhart Martin | ||||
6:2 6:4 | |||||
28. | Puskeiler Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | Fičor Oskar | ||||
6:3 6:3 | |||||
30. | Solčan Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | Hron Alex Maximilián | ||||
6:3 6:3 | |||||
32. | (2) | Juriga Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Juriga S. Polák D. | ||||
6:4 6:2 | |||||
2. | Poritskyi A. Naňo M. | 16 8 SF F | |||
3. | Karasz M. Kecskés O. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Vrba M. Hanušovský L. | 16 8 SF F | |||
5. | Kubiš J. Puskeiler M. | ||||
6:4 6:4 | |||||
6. | Vida D. Ihring W. | 16 8 SF F | |||
7. | Hochel L. Jaroščák M. | ||||
skr | |||||
8. | Jakubovič X. Ivan M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | ||||
2 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
3 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | ||||
4 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 48 | ||||
5 | USP | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | |||
6 | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
7 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
8 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
9 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
10 | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 60 | ||||
11 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | |||
12 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 73 | ||||
13 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 76 | ||||
14 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
15 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
16 | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 85 | ||||
17 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 86 | ||||
18 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | ||||
19 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 92 | ||||
20 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
21 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
22 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 134 | ||||
23 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 142 | ||||
24 | Minarič David | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 193 | ||||
25 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
26 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
27 | USP | Zagata Viliam | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Šaľa | 194 | |||
28 | USP | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||
29 | USP | Poritskyi Andrii | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
30 | USP | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | USP | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | ||||
32 | USP | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hnidets Vitalii | 03. 01. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 31. 12. 2018 13:24 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 | ||||
2 | Béreš Jonáš | 27. 12. 2018 13:49 | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 46 | ||||
3 | Brázda David | 29. 11. 2018 09:58 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 71 | ||||
4 | Bušniak Michal | 03. 01. 2019 15:04 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | ||||
5 | Farkašovský Samuel | 21. 12. 2018 23:37 | 2005 | M | TC TALENT Bratislava | 194 | ||||
6 | Guzmický Dominik | 03. 01. 2019 08:26 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 116 | ||||
7 | Hulín Patrik | 31. 12. 2018 10:50 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
8 | Imrišek Lukáš | 28. 12. 2018 17:50 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
9 | Kladivík Jakub | 02. 01. 2019 19:24 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
10 | Kuba-Danaj Matúš | 01. 01. 2019 22:20 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 65 | ||||
11 | Laca Martin | 02. 01. 2019 18:56 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 26 | ||||
12 | Letavay Matej | 02. 01. 2019 11:30 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | ||||
13 | Paulík Martin | 28. 12. 2018 11:20 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
14 | Poklemba Filip | 02. 01. 2019 16:34 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
15 | Višňovský Lukáš | 03. 01. 2019 12:56 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 177 |