Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Oleš Ladislav (K) | |||
Termín od: | 18.05.2019 | Termín do: | 21.05.2019 | |
Kontakt: | Michal Ďurovec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421907647687, | |||
Kontakt e-mail: | michal.durovec@matchpointtennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.05.2019 8:45 | v mieste konania |
Poznámky:
Rozpis 1, rozpis 2, správa
VR: Peter Šobáň, ZVR: Ladislav Oleš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Pivník Oliver | ||||
6:3 6:3 | |||||
2. | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Chovanec Jakub | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kido Matúš | ||||
6:3 6:0 | |||||
6. | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Krnáč Samuel | ||||
6:4 1:6 6:3 | |||||
8. | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Papuščák Š. Pivník O. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Melaga S. Medveď J. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Krnáč S. Juriga S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Markovič M. Vaco M. | ||||
6:1 6:7(5) 10:4 | |||||
8. | Kladivík J. Puskeiler M. | 16 8 SF F | |||
9. | Krcho D. Letavay M. | ||||
6:2 6:3 | |||||
10. | Bognár S. Matula J. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Kido M. Ondrášik A. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Jankech M. Hanušovský L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Chovanec J. Kompiš A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | ||||
2 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
3 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
4 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
5 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
6 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 16 | ||||
7 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
8 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
9 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
10 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
11 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 40 | ||||
12 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
13 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
14 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | ||||
15 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
16 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
17 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | ||||
18 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
19 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
20 | Bačík Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 111 | ||||
21 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
22 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
23 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daňuš Boris | 04. 01. 2019 20:13 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 33 | ||||
2 | Foltán Marko | 12. 05. 2019 16:02 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 194 | ||||
3 | Gira Adam | 16. 05. 2019 20:55 | 2006 | D-ch | TK Žilina | |||||
4 | Jasenák Tomáš | 16. 05. 2019 22:03 | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 144 | ||||
5 | Juranka Jakub | 12. 05. 2019 12:23 | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča | 184 | ||||
6 | Kubovič Rastislav | 14. 05. 2019 15:47 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
7 | Kucharčík Tomáš | 16. 05. 2019 19:18 | 2005 | M | TK Žilina | 86 | ||||
8 | Matula Jakub | 09. 05. 2019 10:08 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | ||||
9 | Perháč Peter | 15. 05. 2019 11:10 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | ||||
10 | Tarač Ramon | 12. 05. 2019 09:58 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 155 | ||||
11 | Zumrik Lukáš | 17. 05. 2019 10:28 | 2006 | D-ch | TKM Martin | 124 |