Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 08.12.2018 | Termín do: | 11.12.2018 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 07.12.2018 10:00 | SsTZ |
Poznámky:
Rozpis, rozpis2, správa
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kubovič Rastislav | ||||
6:3 6:0 | |||||
2. | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Chovanec Jakub | ||||
6:4 6:0 | |||||
4. | Králik Jakub | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ondrášik Adam | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Krnáč Samuel | ||||
7:5 6:3 | |||||
8. | Kido Matúš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ondrášik A. Kubovič R. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Melaga S. Medveď J. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Daňuš B. Krnáč S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Perháč P. Jasenák T. | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Puskeiler M. Juriga S. | 16 8 SF F | |||
9. | Kladivík J. Matula J. | ||||
7:6(2) 6:2 | |||||
10. | Markovič M. Hanušovský L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Kido M. Králik J. | 16 8 SF F | ||
13. | Matula J. Zumrik L. | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Letavay M. Bognár S. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kompiš A. Chovanec J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
2 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
3 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
4 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
5 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 16 | ||||
6 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
7 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
8 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
9 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 33 | ||||
10 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | ||||
11 | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 40 | ||||
12 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
13 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
14 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
15 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | ||||
16 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | ||||
17 | USP | Kucharčík Tomáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Žilina | 86 | |||
18 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 92 | ||||
19 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 116 | ||||
20 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | ||||
21 | REG | Zumrik Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TKM Martin | 124 | |||
22 | Jasenák Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Ladomerská Vieska | 144 | ||||
23 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 155 | ||||
24 | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 194 | ||||
25 | REG | Gira Adam | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TK Žilina | ||||
26 | WC | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
27 | WC | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
28 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
29 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Foltán Marko | 07. 12. 2018 20:00 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 194 | ||||
2 | Jankech Michael | 05. 12. 2018 20:04 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
3 | Papuščák Šimon | 10. 12. 2018 08:43 | 2005 | M | TKM Martin | 10 | ||||
4 | Pivník Oliver | 06. 12. 2018 20:38 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 |