Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Betónový povrch | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 05.01.2019 | Termín do: | 08.01.2019 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 05.01.2019 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa, nominačné kritériá na halové ME družtiev 2019,
VR: Ján Hasaj, ZVR: Šimon Krajčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krajčí Michal | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Safko Sebastián Jonáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hulín Patrik | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | |||
5. | Melaga Samuel | ||||
6:4 7:5 | |||||
6. | Lábaj Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | Talajka Tomáš | ||||
5:7 7:6(5) 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Kubovič Rastislav | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Lazarčík Markus | |||
6:2 6:1 | |||||
10. | Bottlik Richard | 32 16 8 SF F | |||
11. | Paulík Martin | ||||
7:5 6:2 | |||||
12. | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | |||
13. | Srnánek Martin | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Imrišek Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Medveď Jakub | ||||
6:4 6:7(8) 6:4 | |||||
16. | (5-8) | Minich Sebastián | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Guzoň Samuel | |||
6:0 6:0 | |||||
18. | Poklemba Filip | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kompiš Andrej | ||||
6:4 7:5 | |||||
20. | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | |||
21. | Sabol Michal | ||||
6:0 6:1 | |||||
22. | Dosedla Artur | 32 16 8 SF F | |||
23. | Tóth Bence | ||||
6:2 6:3 | |||||
24. | (3-4) | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Pivník Oliver | |||
6:0 6:2 | |||||
26. | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F | |||
27. | Chren Patrik | ||||
6:3 6:7(5) 6:3 | |||||
28. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | Novák Kristián Jakub | ||||
7:5 7:5 | |||||
30. | Králik Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | Macháč Max Mikuláš | ||||
6:1 6:1 | |||||
32. | (2) | Schwarc David | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kubovič R. Krajčí M. | |||
6:1 6:0 | |||||
2. | Bíly P. Novák K. | 16 8 SF F | |||
3. | Safko S. Krnáč S. | ||||
6:4 7:5 | |||||
4. | Poklemba F. Paulovič N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Tóth B. Minich S. | |||
6:3 6:2 | |||||
6. | Kompiš A. Chovanec J. | 16 8 SF F | |||
7. | Lábaj P. Lazarčík M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Sabol M. Halahija N. | 16 8 SF F | |||
9. | Bušniak M. Babušík A. | ||||
6:0 6:1 | |||||
10. | Macháč M. Králik J. | 16 8 SF F | |||
11. | Medveď J. Chren P. | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Pivník O. Guzoň S. | 16 8 SF F | ||
13. | Hulín P. Paulík M. | ||||
6:3 4:6 11:9 | |||||
14. | Talajka T. Melaga S. | 16 8 SF F | |||
15. | Imrišek L. Srnánek M. | ||||
6:1 6:0 | |||||
16. | (2) | Schwarc D. Norrman S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 19 | 2 | |||
2 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 42 | 1 | |||
3 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 3 | ||||
4 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
5 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 5 | ||||
6 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 6 | ||||
7 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 7 | ||||
8 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 8 | ||||
9 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 9 | ||||
10 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
11 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 12 | ||||
12 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 13 | ||||
13 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 15 | ||||
14 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 16 | ||||
15 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
16 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
17 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 19 | ||||
18 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
19 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
20 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 22 | ||||
21 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
22 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
23 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 25 | ||||
24 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
25 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 29 | ||||
26 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
27 | USP | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 32 | |||
28 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 34 | ||||
29 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 37 | ||||
30 | WC | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | |||
31 | USP | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | |||
32 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Papuščák Šimon | 26. 11. 2018 | 2005 | M | TKM Martin | 10 | |||||
2 | Ondrášik Adam | 16. 11. 2018 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | |||||
3 | Laca Martin | 22. 11. 2018 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 26 | |||||
4 | Kladivík Jakub | 15. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 36 | |||||
5 | Balaščák Daniel | 16. 11. 2018 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 38 | |||||
6 | Hochel Lukáš | 20. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 38 | |||||
7 | Jakubovič Xavier | 15. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 42 | |||||
8 | Rogulski Yannik | 06. 12. 2018 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 46 | |||||
9 | Karovič Jaroslav | 17. 11. 2018 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 48 | |||||
10 | Polák David | 22. 11. 2018 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | |||||
11 | Paulovčák Sebastián | 15. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 53 | |||||
12 | Naňo Marek | 20. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 54 | |||||
13 | Vaco Marek | 30. 11. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 56 | |||||
14 | Bognár Simon | 10. 12. 2018 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 56 | |||||
15 | Sarouphim Jean Pierre | 27. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | |||||
16 | Kecskés Oliver | 10. 12. 2018 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 76 | |||||
17 | Hanušovský Lukáš | 18. 12. 2018 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 81 | |||||
18 | Bušniak Michal | 21. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | |||||
19 | Lapšanský Alex | 20. 11. 2018 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 89 | |||||
20 | Titko Timotej | 10. 12. 2018 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 90 | |||||
21 | Solčan Adam | 10. 12. 2018 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 92 | |||||
22 | Jankech Michael | 19. 11. 2018 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | |||||
23 | Puskeiler Martin | 09. 12. 2018 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 120 | |||||
24 | Hubinský Július | 28. 11. 2018 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 142 | |||||
25 | Tarač Ramon | 22. 11. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 155 | |||||
26 | Volník Nicholas | 15. 11. 2018 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | ||||||
27 | Markovič Matej | 17. 12. 2018 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
28 | Jánošík Timotej | 16. 11. 2018 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dráb Filip | 30. 12. 2018 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 43 | |||||
2 | Babušík Adam | 05. 01. 2019 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 134 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daňuš Boris | 04. 01. 2019 20:13 [N] | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 33 | ||||
2 | Duroška Lukáš | 27. 11. 2018 19:58 | 2005 | M | VTC Pezinok | 62 | ||||
3 | Ihring Walter | 01. 12. 2018 13:37 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 73 | ||||
4 | Ivan Marko | 02. 01. 2019 16:46 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 50 | ||||
5 | Jaroščák Maximilián | 02. 01. 2019 19:44 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 134 | ||||
6 | Juriga Samuel | 05. 01. 2019 08:49 [N] | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 41 | ||||
7 | Karasz Milan | 03. 01. 2019 17:36 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 60 | ||||
8 | Keller Dávid | 04. 01. 2019 20:51 [N] | 2005 | M | 1.TC Humenné | 58 | ||||
9 | Kido Matúš | 04. 01. 2019 08:00 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 27 | ||||
10 | Kohút Alex | 01. 01. 2019 20:47 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | ||||
11 | Kostoláni Alex | 22. 12. 2018 18:27 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 75 | ||||
12 | Letavay Matej | 02. 01. 2019 11:30 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 73 | ||||
13 | Linhart Martin | 03. 01. 2019 00:01 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 194 |