Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | KOMPRESORY CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK LOVE 4 TENNIS, Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pokorná Denisa (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Klobušovský Matej (B) | |||
Termín od: | 24.02.2018 | Termín do: | 26.02.2018 | |
Kontakt: | Karolína Hromkovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911/508720, | |||
Kontakt e-mail: | info@love4tennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 02. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | - | - | 23.02.2018 10:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Denisa Pokorná, ZVR: Matej Klobušovský
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kubovič Rastislav | ||||
6:3 6:2 | |||||
2. | Kravec Vladimír | 32 16 8 SF F | |||
3. | Smoleňák Hugo | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Sabol Michal | 32 16 8 SF F | |||
5. | Králik Jakub | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Pivník Oliver | 32 16 8 SF F | |||
7. | Cimra Martin | ||||
6:7(3) 6:0 10:7 | |||||
8. | Štancel Adrián | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
2 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 20 | ||||
3 | USP | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | |||
4 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 28 | ||||
5 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 33 | ||||
6 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
7 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 35 | ||||
8 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
9 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
10 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
11 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
12 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
13 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
14 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
15 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
16 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
17 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 59 | ||||
18 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
19 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 69 | ||||
20 | Puškáč Adrian | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
21 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | ||||
22 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 74 | ||||
23 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
24 | USP | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | |||
25 | USP | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 164 | |||
26 | USP | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 176 | |||
27 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
28 | USP | Brázda David | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
29 | USP | Adamovič Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
30 | USP | Irgare Enes | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
31 | USP | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kuba-Danaj Matúš | 15. 11. 2017 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 115 | |||||
2 | Béreš Jonáš | 03. 01. 2018 | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 143 | |||||
3 | Chrenko Šimon | 18. 11. 2017 | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 148 | |||||
4 | Kucharčík Tomáš | 10. 12. 2017 | 2005 | M | TK Žilina | 176 | |||||
5 | Lechan Lukáš | 19. 12. 2017 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
6 | Šulej Ambróz | 16. 01. 2018 | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 176 | |||||
7 | Novysedlák Ivo | 21. 01. 2018 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blažo Marek | 20. 02. 2018 21:01 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
2 | Daňuš Boris | 23. 02. 2018 07:51 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 95 | ||||
3 | Dosedla Artur | 20. 11. 2017 19:49 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 146 | ||||
4 | Dubeň Matúš | 11. 01. 2018 21:14 | 2004 | M | TK Žilina | 50 | ||||
5 | Guzoň Samuel | 20. 02. 2018 08:57 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 31 | ||||
6 | Chovanec Jakub | 20. 02. 2018 20:37 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
7 | Chren Patrik | 08. 02. 2018 18:09 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
8 | Imrišek Lukáš | 13. 02. 2018 20:18 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
9 | Ježek Martin | 21. 02. 2018 21:04 | 2005 | M | VTC Pezinok | 125 | ||||
10 | Kalaba Michael | 22. 02. 2018 06:07 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 55 | ||||
11 | Kličimunka Lukáš | 03. 01. 2018 19:19 | 2004 | M | TK Žilina | 104 | ||||
12 | Kollárik Filip | 22. 02. 2018 06:57 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | ||||
13 | Kutný Oskar | 16. 02. 2018 08:26 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
14 | Laca Martin | 24. 02. 2018 09:16 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
15 | Masarik Adam | 22. 02. 2018 18:17 | 2004 | M | TK Petržalka | 58 | ||||
16 | Mészár Oliver | 18. 02. 2018 15:52 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
17 | Muránsky Matej | 30. 12. 2017 12:13 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
18 | Náhlovský Filip | 21. 02. 2018 18:14 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | ||||
19 | Norrman Simon | 22. 02. 2018 08:00 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
20 | Obtulovič Juraj | 22. 02. 2018 20:11 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | ||||
21 | Ondrášik Adam | 22. 02. 2018 18:14 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
22 | Ondruš Dávid | 21. 02. 2018 22:20 | 2004 | M | TC Topoľčany | 65 | ||||
23 | Onufer Samuel Patrik | 22. 02. 2018 09:14 | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | ||||
24 | Rogulski Yannik | 10. 02. 2018 12:50 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 83 | ||||
25 | Schlosser Marek | 20. 02. 2018 17:10 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
26 | Snopek Samuel | 17. 02. 2018 10:47 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 30 | ||||
27 | Srnánek Martin | 07. 02. 2018 07:55 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
28 | Uličný Oliver | 27. 02. 2018 10:26 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 82 | ||||
29 | Vida Dominik | 15. 02. 2018 21:31 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 | ||||
30 | Višňovský Lukáš | 22. 02. 2018 09:04 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | ||||
31 | Žilka Oliver Benjamin | 17. 02. 2018 20:35 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 |