Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 17.03.2018 | Termín do: | 20.03.2018 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 03. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.03.2018 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR:Šimon Krajčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vlčko Karol | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šimák Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Palčo Matej | 32 16 8 SF F | |||
5. | Marošík Norbert | ||||
6:4 7:5 | |||||
6. | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | |||
7. | Obtulovič Juraj | ||||
3:6 6:4 2:2 skr | |||||
8. | Lazarčík Markus | 32 16 8 SF F | |||
9. | Semančík Filip | ||||
6:2 6:1 | |||||
10. | Chren Patrik | 32 16 8 SF F | |||
11. | Krajčí Michal | ||||
7:6(4) 3:6 6:3 | |||||
12. | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | |||
13. | Gula Pavel | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Schwarc David | 32 16 8 SF F | |||
15. | Smoleňák Hugo | ||||
6:0 6:1 | |||||
16. | Naď Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vlčko K. Marošík N. | |||
6:3 6:2 | |||||
2. | Šimák A. Bernáth B. | 16 8 SF F | |||
3. | Obtulovič J. Blažo M. | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Masarčin M. Gula P. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Naď P. Novák M. | |||
6:3 7:6(8) | |||||
6. | Norrman S. Semančík F. | 16 8 SF F | |||
7. | Talajka T. Jakubovič X. | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Kubovič R. Krajčí M. | 16 8 SF F | |||
9. | Schwarc D. Ševčík J. | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Chren P. Hulín P. | 16 8 SF F | |||
11. | Stolárik S. Štancel A. | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Muránsky M. Lazarčík M. | 16 8 SF F | ||
13. | Petráš D. Smoleňák H. | ||||
6:4 6:3 | |||||
14. | Chovanec J. Tóth B. | 16 8 SF F | |||
15. | Guzoň S. Kyjaci S. | ||||
7:5 7:6(4) | |||||
16. | (2) | Čurlej M. Palčo M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 1 | ||||
2 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
3 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
4 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 5 | ||||
5 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
6 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
7 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
8 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 9 | ||||
9 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | ||||
10 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
11 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
12 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
13 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
14 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
15 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
16 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
17 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
18 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
19 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 20 | ||||
20 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 23 | ||||
21 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
22 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 24 | ||||
23 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
24 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | ||||
25 | STZ | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 31 | |||
26 | STZ | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | |||
27 | USP | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||
28 | STZ | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | |||
29 | USP | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 59 | |||
30 | STZ | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 61 | |||
31 | USP | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 86 | |||
32 | USP | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vajgel Hugo | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 28 | |||||
2 | Sabol Michal | 18. 11. 2017 | 2005 | M | TK Petržalka | 33 | |||||
3 | Cimra Martin | 18. 12. 2017 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | |||||
4 | Melicherík Tomáš | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 35 | |||||
5 | Šuba Marek | 15. 11. 2017 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 37 | |||||
6 | Ondrášik Adam | 10. 01. 2018 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | |||||
7 | Rosa Alex | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | |||||
8 | Králik Jakub | 28. 01. 2018 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | |||||
9 | Kravec Vladimír | 15. 11. 2017 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | |||||
10 | Majorský Adam | 14. 02. 2018 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 49 | |||||
11 | Dubeň Matúš | 19. 11. 2017 | 2004 | M | TK Žilina | 50 | |||||
12 | Macháč Max Mikuláš | 20. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
13 | Kido Matúš | 14. 11. 2017 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 53 | |||||
14 | Náhlovský Filip | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | |||||
15 | Masarik Adam | 24. 11. 2017 | 2004 | M | TK Petržalka | 58 | |||||
16 | Melaga Samuel | 17. 01. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | |||||
17 | Kaprálik Michal | 21. 11. 2017 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 69 | |||||
18 | Laca Martin | 04. 12. 2017 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
19 | Pucovský Tomáš | 30. 11. 2017 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | |||||
20 | Onufer Samuel Patrik | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | |||||
21 | Kollárik Filip | 17. 11. 2017 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | |||||
22 | Rogulski Yannik | 09. 12. 2017 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 83 | |||||
23 | Papuščák Šimon | 15. 11. 2017 | 2005 | M | TKM Martin | 91 | |||||
24 | Krnáč Samuel | 24. 11. 2017 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | |||||
25 | Ihring Walter | 21. 11. 2017 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | |||||
26 | Jakubovič Xavier | 14. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 102 | |||||
27 | Medveď Jakub | 13. 02. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 111 | |||||
28 | Hubinský Július | 25. 02. 2018 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 118 | |||||
29 | Imrišek Lukáš | 14. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | |||||
30 | Ježek Martin | 26. 11. 2017 | 2005 | M | VTC Pezinok | 125 | |||||
31 | Vida Dominik | 11. 12. 2017 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 | |||||
32 | Višňovský Lukáš | 15. 11. 2017 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | |||||
33 | Lichý Alexander | 05. 12. 2017 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | |||||
34 | Jaroščák Maximilián | 02. 03. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | |||||
35 | Brázda David | 28. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | ||||||
36 | Kardoš Markus | 19. 02. 2018 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
37 | Adamovič Adam | 30. 11. 2017 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Karovič Jaroslav | 08. 03. 2018 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bujňák Hugo | 14. 03. 2018 22:15 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
2 | Duroška Lukáš | 08. 03. 2018 13:54 | 2005 | M | VTC Pezinok | 74 | ||||
3 | Halahija Nathan André | 16. 03. 2018 08:10 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
4 | Juriga Samuel | 07. 03. 2018 13:04 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 78 | ||||
5 | Kalaba Michael | 22. 02. 2018 06:07 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 55 | ||||
6 | Kirkov Mário | 20. 02. 2018 15:11 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 17 | ||||
7 | Kovář Samuel | 13. 03. 2018 17:17 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
8 | Kucharčík Tomáš | 11. 03. 2018 17:41 | 2005 | M | TK Žilina | 176 | ||||
9 | Kutný Oskar | 12. 03. 2018 18:53 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
10 | Mészár Oliver | 18. 02. 2018 15:53 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
11 | Minich Sebastián | 15. 03. 2018 14:31 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 45 | ||||
12 | Ondruš Dávid | 26. 02. 2018 10:01 | 2004 | M | TC Topoľčany | 65 | ||||
13 | Pivník Oliver | 16. 03. 2018 09:20 [N] | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
14 | Privara Peter Benjamín | 15. 03. 2018 10:08 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 13 | 2 | |||
15 | Puškáč Adrian | 14. 03. 2018 10:06 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
16 | Snopek Samuel | 14. 03. 2018 18:31 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 30 | ||||
17 | Srnánek Martin | 10. 03. 2018 06:45 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
18 | Uličný Oliver | 27. 02. 2018 10:25 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 82 | ||||
19 | Vaco Marek | 15. 03. 2018 15:27 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 95 | ||||
20 | Žilka Oliver Benjamin | 17. 02. 2018 20:35 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 |