Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TENIS TOUR 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava. Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 09.08.2018 | Termín do: | 12.08.2018 | |
Kontakt: | Radovan Paluš | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915417334, mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Marošík N. Obtulovič J. | ||||
3:6 6:2 10:2 | |||||
2. | Čurlej M. Kubovič R. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
2 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 5 | ||||
3 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | USP | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 9 | |||
5 | STZ | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | |||
6 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
7 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
8 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
9 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 31 | ||||
10 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 33 | ||||
11 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 33 | ||||
12 | USP | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | |||
13 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
14 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
15 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
16 | USP | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | |||
17 | STZ | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | |||
18 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 45 | ||||
19 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
20 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
21 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 53 | ||||
22 | Mucha Richard | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 55 | ||||
23 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | ||||
24 | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 58 | ||||
25 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
26 | WC | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 61 | |||
27 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
28 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 78 | ||||
29 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | ||||
30 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 91 | ||||
31 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 95 | ||||
32 | USP | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 102 | |||
33 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
34 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | ||||
35 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 | ||||
36 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 146 | ||||
37 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
38 | Lechan Lukáš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
39 | USP | Brázda David | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | ||||
40 | USP | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
41 | WC | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
42 | WC | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 06. 08. 2018 15:27 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
2 | Bujňák Hugo | 09. 08. 2018 11:51 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
3 | Farkašovský Samuel | 06. 08. 2018 20:54 | 2005 | M | TC TALENT Bratislava | |||||
4 | Hulín Patrik | 07. 08. 2018 18:34 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 86 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 06. 08. 2018 16:45 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
6 | Ihring Walter | 09. 08. 2018 11:50 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
7 | Jandera Otto James | 17. 07. 2018 16:34 | 2005 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
8 | Jaroščák Maximilián | 07. 08. 2018 20:10 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
9 | Kaprálik Michal | 09. 08. 2018 11:50 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 69 | ||||
10 | Kličimunka Lukáš | 14. 05. 2018 18:05 | 2004 | M | TK Žilina | 104 | ||||
11 | Kollárik Filip | 07. 08. 2018 21:10 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | ||||
12 | Kovář Samuel | 06. 06. 2018 08:42 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
13 | Kravec Vladimír | 24. 07. 2018 23:21 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
14 | Kuba-Danaj Matúš | 07. 08. 2018 15:30 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 115 | ||||
15 | Lábaj Patrik | 24. 06. 2018 16:09 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 22 | ||||
16 | Lichý Alexander | 25. 07. 2018 09:41 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | ||||
17 | Majorský Adam | 29. 07. 2018 20:09 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 49 | ||||
18 | Melicherík Tomáš | 07. 08. 2018 12:04 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 35 | ||||
19 | Norrman Simon | 07. 08. 2018 20:57 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
20 | Onufer Samuel Patrik | 09. 04. 2018 08:26 | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | ||||
21 | Palčo Matej | 07. 08. 2018 12:26 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
22 | Petráš David | 27. 07. 2018 08:09 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 24 | ||||
23 | Pucovský Tomáš | 09. 08. 2018 11:50 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | ||||
24 | Puškáč Adrian | 02. 08. 2018 22:47 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
25 | Sepeši Bastien | 06. 06. 2018 20:03 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
26 | Schlosser Marek | 01. 07. 2018 21:27 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
27 | Schwarc David | 07. 08. 2018 21:07 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 23 | ||||
28 | Smoleňák Hugo | 27. 07. 2018 10:52 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | ||||
29 | Srnánek Martin | 31. 07. 2018 06:31 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
30 | Stolárik Samuel | 25. 07. 2018 22:46 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
31 | Uličný Oliver | 13. 06. 2018 15:40 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 82 | ||||
32 | Vaco Marek | 07. 08. 2018 21:51 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 95 | ||||
33 | Vajgel Hugo | 06. 08. 2018 10:27 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 28 | ||||
34 | Vida Dominik | 09. 08. 2018 11:51 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 |