Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TENIS TOUR 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava. Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 02.01.2018 | Termín do: | 04.01.2018 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | - | - | 01.01.2018 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Cimra Martin | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Rosa Alex | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kubovič Rastislav | ||||
6:0 6:4 | |||||
4. | Kravec Vladimír | 32 16 8 SF F | |||
5. | Chovanec Jakub | ||||
7:6(4) 4:6 10:2 | |||||
6. | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Halahija Nathan André | ||||
4:6 6:3 10:5 | |||||
8. | Sepeši Bastien | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
2 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
3 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
4 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
5 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
6 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
7 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
8 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
9 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 53 | ||||
10 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
11 | Puškáč Adrian | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
12 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
13 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | ||||
14 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | ||||
15 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | ||||
16 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
17 | Vida Dominik | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 | ||||
18 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | ||||
19 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 143 | ||||
20 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | ||||
21 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 164 | ||||
22 | Mészár Oliver | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
23 | Lechan Lukáš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
24 | Brázda David | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
25 | USP | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ihring Walter | 21. 11. 2017 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 31. 12. 2017 10:07 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
2 | Duroška Lukáš | 31. 12. 2017 10:57 | 2005 | M | VTC Pezinok | 74 | ||||
3 | Hochel Lukáš | 21. 12. 2017 07:22 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 108 | ||||
4 | Chren Patrik | 29. 12. 2017 20:49 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
5 | Jakubovič Xavier | 26. 12. 2017 10:58 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 102 | ||||
6 | Jaroščák Maximilián | 31. 12. 2017 09:22 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
7 | Kalaba Michael | 24. 12. 2017 21:22 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 55 | ||||
8 | Kovář Samuel | 28. 12. 2017 08:30 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
9 | Krnáč Samuel | 31. 12. 2017 17:40 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | ||||
10 | Ondruš Dávid | 01. 01. 2018 02:42 | 2004 | M | TC Topoľčany | 65 | ||||
11 | Paulovič Nikolas | 31. 12. 2017 11:46 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Rogulski Yannik | 29. 12. 2017 17:03 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 83 | ||||
13 | Schwarc David | 31. 12. 2017 09:15 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 23 | ||||
14 | Srnánek Martin | 21. 12. 2017 07:10 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
15 | Šulej Ambróz | 30. 12. 2017 17:37 | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 176 | ||||
16 | Višňovský Lukáš | 29. 12. 2017 10:05 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | ||||
17 | Žilka Oliver Benjamin | 08. 12. 2017 23:03 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 |