Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratitlava Petržalka | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 09.12.2017 | Termín do: | 12.12.2017 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 12. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 08.12.2017 10:00 | BTZ |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 08.12.2017 10:00 | BTZ |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Privara Peter Benjamín | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Cimra Martin | 32 16 8 SF F | |||
3. | Onufer Samuel Patrik | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | |||
5. | Obtulovič Juraj | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Halahija Nathan André | 32 16 8 SF F | |||
7. | Macháč Max Mikuláš | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Vajgel Hugo | 32 16 8 SF F | |||
9. | Blažo Marek | ||||
4:6 6:1 6:2 | |||||
10. | Finta Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
11. | Chren Patrik | ||||
6:1 6:1 | |||||
12. | Masarčin Marcus | 32 16 8 SF F | |||
13. | Snopek Samuel | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
15. | Laca Martin | ||||
6:2 6:0 | |||||
16. | Semančík Filip | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Semančík F. Obtulovič J. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kohút A. Ihring W. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Sabol M. Macháč M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kaprálik M. Laca M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Poklemba F. Fičor O. | 16 8 SF F | |||
9. | Mészár O. Duroška L. | ||||
3:6 6:2 10:3 | |||||
10. | Chren P. Sepeši B. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Halahija N. Náhlovský F. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Kollárik F. Onufer S. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Masarčin M. Blažo M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 13 | 2 | |||
2 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 9 | ||||
3 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | ||||
4 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
5 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
6 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
7 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 28 | ||||
8 | Snopek Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 30 | ||||
9 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 33 | ||||
10 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
11 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
12 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
13 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
14 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | ||||
15 | Masarik Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 58 | ||||
16 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
17 | Kaprálik Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 69 | ||||
18 | Puškáč Adrian | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
19 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
20 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 74 | ||||
21 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 74 | ||||
22 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | 80 | ||||
23 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
24 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 118 | ||||
25 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
26 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | ||||
27 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 143 | ||||
28 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
29 | Mészár Oliver | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
30 | REG | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | USP | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
32 | USP | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jaroščák Maximilián | 14. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | |||||
2 | Paulovič Nikolas | 16. 11. 2017 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Brázda David | 20. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pucovský Tomáš | 30. 11. 2017 | 2004 | M | TC Stupava | 74 | |||||
2 | Bujňák Hugo | 28. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
3 | Karovič Jaroslav | 02. 12. 2017 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Demčák Martin | 07. 12. 2017 11:43 | 2005 | M | SPŠ Bratislava | |||||
2 | Chrenko Šimon | 07. 12. 2017 08:06 | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 148 | ||||
3 | Rosa Alex | 07. 12. 2017 19:10 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
4 | Žilka Oliver Benjamin | 06. 12. 2017 18:23 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 |