Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Piešťany, E. Belluša 2 | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 04.06.2018 | Termín do: | 08.06.2018 | |
Kontakt: | Ing. Patrik Drozd | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905874499, | |||
Kontakt e-mail: | drozdpatrik1969@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 06. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2018, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Kristián Stevič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Marošík N. Vlčko K. | ||||
6:4 4:6 10:4 | |||||
2. | Kyjaci S. Semančík F. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Muránsky M. Obtulovič J. | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Guzoň S. Masarčin M. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 13 | 2 | |||
2 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 1 | ||||
3 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
4 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
5 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 5 | ||||
6 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
7 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 9 | ||||
8 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | ||||
9 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
10 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
11 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
12 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
13 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
14 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
15 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 17 | ||||
16 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
17 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 20 | ||||
18 | Blažo Marek | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
19 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 22 | ||||
20 | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 23 | ||||
21 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 24 | ||||
22 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
23 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | ||||
24 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 28 | ||||
25 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 31 | ||||
26 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 33 | ||||
27 | Sabol Michal | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | 33 | ||||
28 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 35 | ||||
29 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
30 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
31 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
32 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
33 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
34 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 45 | ||||
35 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
36 | Majorský Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 49 | ||||
37 | WC | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||
38 | Mucha Richard | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 55 | ||||
39 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 59 | ||||
40 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 60 | ||||
41 | WC | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 61 | |||
42 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | ||||
43 | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany | 65 | ||||
44 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
45 | USP | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 83 | |||
46 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 91 | ||||
47 | USP | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | |||
48 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 176 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ševčík Jakub | 26. 04. 2018 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | |||||
2 | Šuba Marek | 15. 11. 2017 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 37 | |||||
3 | Sepeši Bastien | 15. 11. 2017 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
4 | Rosa Alex | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | |||||
5 | Halahija Nathan André | 14. 11. 2017 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | |||||
6 | Ferenc Michal | 20. 05. 2018 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 46 | |||||
7 | Dubeň Matúš | 19. 11. 2017 | 2004 | M | TK Žilina | 50 | |||||
8 | Bottlik Richard | 03. 04. 2018 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 52 | |||||
9 | Kovář Samuel | 18. 11. 2017 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | |||||
10 | Kido Matúš | 14. 11. 2017 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 53 | |||||
11 | Náhlovský Filip | 17. 04. 2018 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | |||||
12 | Kompiš Andrej | 14. 11. 2017 | 2005 | M | TK Žilina | 64 | |||||
13 | Srnánek Martin | 27. 01. 2018 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | |||||
14 | Michalica Aleš | 10. 12. 2017 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 71 | |||||
15 | Juriga Samuel | 15. 12. 2017 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 78 | |||||
16 | Hulín Patrik | 20. 02. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 86 | |||||
17 | Krnáč Samuel | 24. 11. 2017 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | |||||
18 | Vaco Marek | 15. 03. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 95 | |||||
19 | Naňo Marek | 14. 01. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 99 | |||||
20 | Jakubovič Xavier | 12. 03. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 102 | |||||
21 | Kličimunka Lukáš | 14. 11. 2017 | 2004 | M | TK Žilina | 104 | |||||
22 | Hochel Lukáš | 19. 04. 2018 | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 108 | |||||
23 | Medveď Jakub | 13. 02. 2018 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 111 | |||||
24 | Paulík Martin | 26. 03. 2018 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
25 | Imrišek Lukáš | 18. 11. 2017 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | |||||
26 | Lapšanský Alex | 08. 05. 2018 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 120 | |||||
27 | Kohút Alex | 15. 01. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | |||||
28 | Žilka Oliver Benjamin | 15. 11. 2017 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 | |||||
29 | Dosedla Artur | 10. 05. 2018 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 146 | |||||
30 | Lichý Alexander | 05. 12. 2017 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | |||||
31 | Chren Patrik | 21. 05. 2018 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 153 | |||||
32 | Klanduch Marek | 19. 02. 2018 | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 153 | |||||
33 | Dvorský Daniel | 02. 03. 2018 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 164 | |||||
34 | Kucharčík Tomáš | 10. 12. 2017 | 2005 | M | TK Žilina | 176 | |||||
35 | Paulovčák Sebastián | 30. 03. 2018 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 31. 05. 2018 16:08 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
2 | Daňuš Boris | 04. 05. 2018 09:14 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 95 | ||||
3 | Duroška Lukáš | 05. 06. 2018 22:41 [N] | 2005 | M | VTC Pezinok | 74 | ||||
4 | Jaroščák Maximilián | 31. 05. 2018 21:00 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
5 | Keller Dávid | 19. 05. 2018 11:20 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 65 | ||||
6 | Kravec Vladimír | 03. 06. 2018 21:04 [N] | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
7 | Lazarčík Markus | 03. 06. 2018 08:38 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
8 | Markovič Matej | 31. 05. 2018 13:11 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Mészár Oliver | 18. 02. 2018 15:53 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
10 | Nebus Matúš | 28. 05. 2018 07:51 | 2004 | M | TK AS Trenčín | 32 | ||||
11 | Palčo Matej | 29. 05. 2018 10:32 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
12 | Puškáč Adrian | 30. 05. 2018 09:52 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 |