Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club , Družstevná 396 , 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Koberec | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Broošová Katarína (C) | |||
Termín od: | 22.02.2020 | Termín do: | 24.02.2020 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | patrikvalo8@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 21.02.2020 10:00 | V mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 21.02.2020 11:00 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Valo Patrik, ZVR: Broošová Katarína
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Galková Tamara | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Fuchs Vivien | 32 16 8 SF F | |||
3. | Rablánska Flóra | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Gažúrová Petra | 32 16 8 SF F | |||
5. | Zemanová Michaela | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Menczerová Eva | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hargašová Sofia | ||||
6:1 0:6 10:4 | |||||
8. | Pindúrová Vivien | 32 16 8 SF F | |||
9. | Guček Kamila | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Sedláková Sofia | 32 16 8 SF F | |||
11. | Baánová Sofia | ||||
skr | |||||
12. | Miklánková Sára | 32 16 8 SF F | |||
13. | Scheberová Lucia | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Křenová Klára | 32 16 8 SF F | |||
15. | Bodiová Karolína | ||||
6:3 6:3 | |||||
16. | Beláňová Ľubica | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bodiová K. Beláňová Ľ. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Fuchs V. Miklánková S. | ||||
6:4 6:7(5) 10:8 | |||||
4. | Hargašová S. Sedláková S. | 8 SF F | |||
5. | Křenová K. Scheberová L. | ||||
6:2 6:2 | |||||
6. | Pindúrová V. Kabátová N. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Zemanová M. Rablánska F. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Beláňová Ľubica | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
2 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
3 | Miklánková Sára | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 51 | ||||
4 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 61 | ||||
5 | Pindúrová Vivien | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | 66 | ||||
6 | Gažúrová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 80 | ||||
7 | Guček Kamila | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK 77 Skalica | 95 | ||||
8 | Galková Tamara | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | ŠA Trenčianske Teplice | 151 | ||||
9 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
10 | Bodiová Karolína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
12 | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | |||||
13 | Fuchs Vivien | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | |||||
14 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
15 | USP | Křenová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | ||||
16 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | USP | Menczerová Eva | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||
18 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
19 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
20 | USP | Štricová Daniela Elle | 31.10.2025 | 2009 | D-d | OZ Slávia Trnava | ||||
21 | USP | Grecová Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | ||||
22 | USP | Kabátová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK ŠTK Šamorín | ||||
23 | Pecorari Bianca | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | |||||
24 | USP | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hollá Alexandra | 22. 12. 2019 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | ||||||
2 | Méryová Nella | 22. 12. 2019 | 2009 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
3 | Gajdošová Michaela | 26. 12. 2019 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | ||||||
4 | Méryová Nina | 22. 12. 2019 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
5 | Mišudíková Michaela | 07. 02. 2020 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
6 | Šimuniová Nella | 27. 12. 2019 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | ||||||
7 | Čerňanská Kiara | 09. 01. 2020 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
8 | Bugár Abigél | 02. 01. 2020 | 2009 | D-d | TC DRACI Matúškovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamcová Petra | 10. 02. 2020 22:35 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 25 | ||||
2 | Ambrózová Ela | 31. 12. 2019 08:44 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 67 | ||||
3 | Balážová Simona | 16. 02. 2020 11:12 | 2009 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
4 | Čačová Tereza | 18. 02. 2020 07:40 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 36 | ||||
5 | Cimmermannová Natália | 20. 02. 2020 00:07 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
6 | Daubnerová Ivana | 11. 02. 2020 12:32 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
7 | Farkašová Nikola | 17. 02. 2020 20:56 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
8 | Ferancová Agnes | 10. 02. 2020 18:51 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 69 | ||||
9 | Fitzgerald Ella | 31. 01. 2020 11:47 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
10 | Hirková Nella | 19. 02. 2020 13:21 | 2008 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
11 | Horská Zara | 11. 01. 2020 18:23 | 2008 | D-d | TC Partizánske | 28 | ||||
12 | Konderlová Natália | 02. 02. 2020 09:47 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 39 | ||||
13 | Kováčová Emília | 20. 02. 2020 07:05 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
14 | Kubalová Kristína | 18. 02. 2020 18:14 | 2008 | D-d | TK Žilina | 15 | ||||
15 | Májková Júlia | 22. 02. 2020 07:55 | 2008 | D-d | TK Žilina | 26 | ||||
16 | Marošová Lucia Anna | 10. 02. 2020 10:26 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | Medviďová Katarína | 06. 02. 2020 16:43 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
18 | Mokrá Vanesa | 20. 02. 2020 07:13 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
19 | Moussa Yasmine | 21. 02. 2020 06:52 | 2008 | D-d | TC Topoľčany | 90 | ||||
20 | Mrázová Adela | 18. 02. 2020 21:13 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
21 | Mrvová Viktória | 21. 02. 2020 17:49 | 2009 | D-d | No Worry Galanta | |||||
22 | Nagyová Enni | 15. 01. 2020 18:23 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
23 | Ondíková Sofia | 19. 02. 2020 16:59 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
24 | Palanová Adela | 22. 02. 2020 07:55 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | |||||
25 | Páleníková Nella | 21. 02. 2020 16:36 | 2009 | D-d | TC Topoľčany | |||||
26 | Palková Tereza | 20. 02. 2020 21:39 | 2009 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
27 | Pauková Sofia | 20. 02. 2020 09:00 | 2008 | D-d | TK Rajec | 23 | ||||
28 | Petrášová Diana | 11. 02. 2020 09:18 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
29 | Polačiková Aneta | 20. 02. 2020 21:23 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 16 | ||||
30 | Šatánková Valentína | 12. 01. 2020 07:35 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 86 | ||||
31 | Semanská Abigail Emily | 17. 02. 2020 09:15 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
32 | Sepešiová Šarlota | 20. 02. 2020 19:55 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
33 | Siheľská Barbora | 18. 02. 2020 18:28 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
34 | Šnajdr Viktória | 24. 02. 2020 08:29 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
35 | Švagrová Kristýna | 21. 02. 2020 10:08 [N] | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
36 | Tatierska Deana | 19. 02. 2020 08:22 | 2009 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
37 | Valenčíková Diana | 21. 02. 2020 08:38 | 2009 | D-d | TK Senica | |||||
38 | Vargová Nina | 29. 12. 2019 20:29 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
39 | Weissová Ema | 21. 02. 2020 08:39 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 43 | ||||
40 | Zacharová Júlia | 25. 12. 2019 13:54 | 2008 | D-d | TK SAAG Šahy | 121 | ||||
41 | Zathurecká Zoja | 18. 02. 2020 12:01 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 44 |