Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090101 - OZ Slávia Trnava | |||
Názov turnaja: | SLÁVIA CUP U12 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Areál Slávia,Hajdóczyho ul,,Trnava. | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Čálik Michal (K) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.08.2019 | Termín do: | 24.08.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Daniel Čálik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903218607, | |||
Kontakt e-mail: | danielcalik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.08.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 22.08.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Michal Čálik
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jaroška Adam | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Chalúpek Samuel | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Pleško Richard | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
7. | Grendel Adam | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kordoš Matúš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Križan Patrik | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Žikla Kristián | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Jonáš Teo | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Palmans Jakub | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Frátrik Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Gál Michal | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Seewald Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Fano Alex Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Janáč Juraj | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Biskorovajný Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 56 | ||||
2 | Biskorovajný Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | OZ Slávia Trnava | 66 | ||||
3 | Seewald Martin | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | LTC Leopoldov | 74 | ||||
4 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 75 | ||||
5 | Križan Patrik | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | OZ Slávia Trnava | 105 | ||||
6 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
7 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
8 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
10 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
11 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
12 | Frátrik Adam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
13 | Chalúpek Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | OZ Slávia Trnava | |||||
14 | Janáč Juraj | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | |||||
15 | Gál Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | OZ Slávia Trnava | |||||
16 | Palmans Jakub | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | |||||
17 | Jonáš Teo | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | VTC Pezinok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gazzi Jan Dario | 21. 08. 2019 08:40 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
2 | Gyén Gabriel | 19. 08. 2019 15:25 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
3 | Chmelár Timotej | 06. 08. 2019 10:31 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
4 | Krahulec Martin | 04. 08. 2019 08:58 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
5 | Oprala Martin | 21. 08. 2019 08:40 | 2008 | D-ch | TK Skalka Nitra | |||||
6 | Škubla Adam | 19. 08. 2019 09:04 | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 62 | ||||
7 | Valko Samuel | 10. 08. 2019 23:56 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
8 | Vozár Samuel | 14. 08. 2019 17:34 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |