www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5, Bratislava
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovská Dana (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (A)   
Termín od:09.12.2023 Termín do:12.12.2023
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 12. 2023 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-08.12.2023 9:00Prokofievova 5
mladšie žiačky3216-08.12.2023 9:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa
VR: Dana Hrušovská, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. Sanson Matteo 
   6:2 6:1  
2. Hamar Paris 32  16  8  SF  F 
 
3. Zuberec Samuel 
   6:2 6:3  
4. Kováčik Šimon 32  16  8  SF  F 
 
5. Piroha Matúš 
   6:4 6:3  
6. Krnáč Michal 32  16  8  SF  F 
 
7. Kurhajec Marián 
   6:4 6:2  
8. Kočiš Martin 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Kočiš M.  Sanson M. 
   10. 12. 2023 13:15
2. BYE 16  8  SF  F 
 
3. Gaál J.  Vrábel S. 
   10. 12. 2023 13:15
4. BYE 16  8  SF  F 
 
5. Hamar P.  Kurhajec M. 
   10. 12. 2023 16:00
6. BYE 16  8  SF  F 
 
7. Brutenič M.  Čičo M. 
   6:2 7:5 10. 12. 2023 13:00
8. Danninger S.  Marčišin A. 16  8  SF  F 
 
9. BYE 
   10. 12. 2023 13:30
10. Kováčik Š.  Zuberec S. 16  8  SF  F 
 
11. BYE 
   10. 12. 2023 13:30
12. Kozel O.  Lörinčík L. 16  8  SF  F 
 
13. BYE 
   10. 12. 2023 13:30
14. Gróf R.  Vaškanin L. 16  8  SF  F 
 
15. BYE 
   10. 12. 2023 13:30
16. (2)Krnáč M.  Piroha M. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Sanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 1
2 Kočiš Martin31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 7
3 Krnáč Michal31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 8
4 Zuberec Samuel31.10.20242012M-chTK Petržalka 9
5 Piroha Matúš31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 16
6 Hamar Paris31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 22
7 Kováčik Šimon31.10.20252013M-chTK Slávia STU Bratislava 24
8 Kurhajec Marián31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 25
9 Kozel Oliver31.10.20252013M-chTK Petržalka 27
10 Vaškanin Lukáš31.10.20242012M-chTK Tennis Classic Bratislava 35
11 Gróf Rene31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 37
12 Marčišin Andrej31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
13 Šatánek Jakub31.10.20242012M-chTK Petržalka 54
14 Brutenič Marko31.10.20252013M-chTK Slovan Bratislava 57
15 Danninger Sebastian31.10.20252013M-chTK Slávia STU Bratislava 90
16 Polkan Allen31.10.20252013M-chTK Petržalka 97
17 Gaál János31.10.20252013M-chTC TALENT Bratislava 151
18 Vrábel Samuel31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 181
19 Lörinčík Lukas31.10.20242014De-chTK Petržalka  
20 Karaba Samuel31.10.20242014De-chTK Tennis Classic Bratislava  
21 Zimáň Markus31.10.20242014De-chTK Jednotka Bratislava  
22 Čičo Michal31.10.20242014De-chTK Slovan Bratislava  
23 Kurilla Roland31.10.20242014De-chTK Tennis Classic Bratislava  
24 Večera Kamil31.10.20252013M-chTK Jednotka Bratislava  
25REGOravec Vladimír31.10.20242014De-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Juraj03. 12. 2023 14:472014De-chTC TALENT Bratislava  
2Furdík Martin25. 11. 2023 16:492013M-chVTC Pezinok  
3Horváth Peter06. 12. 2023 16:442013M-chTK Slovan Bratislava  
4Kollár Danny01. 12. 2023 08:502013M-chTK Tennis Classic Bratislava 26
5Kráľ Jakub04. 12. 2023 21:152012M-chTenisový klub Dúbravka BA 181
6Mikuláš Adam05. 12. 2023 17:202013M-chTC TALENT Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk