www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090058 - TK Tenkur Trenčín
Názov turnaja:TENKUR CUP 2024
Miesto konania (adresa dvorcov):Považská 3, Trenčín
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Martiška Gabriel (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Martiška Gabriel (B)   
Termín od:06.01.2024 Termín do:08.01.2024
Kontakt:Gabriel Martiška ml.
Kontakt tel.:mobil - 0915/738934,
Kontakt e-mail:gabriel.martiska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-05.01.2024 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Gabriel Martiška st., ZVR: Gabriel Martiška ml. 

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Zuberec Samuel 
   6:0 6:0 06. 01. 2024 08:30
2. Kočenda Peter 32  16  8  SF  F 
 
3. Vrábel Samuel 
   6:3 6:3 06. 01. 2024 08:30
4. Gaál János 32  16  8  SF  F 
 
5. Bartek Mathias 
   6:0 6:1 06. 01. 2024 08:30
6. Sojka Samuel 32  16  8  SF  F 
 
7. Mamedgulyyev Azim 
   6:1 6:1 06. 01. 2024 09:45
8. (5-8)Baťala Branislav 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Ďuris Lucas 
   6:2 6:0 06. 01. 2024 09:45
10. Svitek Samuel 32  16  8  SF  F 
 
11. Šlauka Jakub 
   6:1 7:5 06. 01. 2024 09:45
12. Matrtaj Jakub 32  16  8  SF  F 
 
13. Búlik Patrik 
   6:1 6:1 06. 01. 2024 11:00
14. Lipták Erik 32  16  8  SF  F 
 
15. Lörinčík Lukas 
   6:1 6:0 06. 01. 2024 11:00
16. (5-8)Lipinský Nino 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Šimko Filip 
   6:0 6:1 06. 01. 2024 11:00
18. Vrábel Viliam 32  16  8  SF  F 
 
19. Babindai Matias 
   7:5 6:3 06. 01. 2024 12:15
20. Podhradský Bruno 32  16  8  SF  F 
 
21. Šlachta Gregor 
   6:1 3:6 11:9 06. 01. 2024 12:15
22. Koppan David 32  16  8  SF  F 
 
23. Brutenič Marko 
   6:3 6:2 06. 01. 2024 12:15
24. (3-4)Kováčik Šimon 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Babulic Juraj 
   6:4 6:4 06. 01. 2024 13:30
26. Krajčo Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
27. Klčovanský Martin 
   4:6 7:5 10:6 06. 01. 2024 13:30
28. Marčišin Andrej 32  16  8  SF  F 
 
29. Janec Marek 
   6:4 6:4 06. 01. 2024 13:30
30. Danninger Sebastian 32  16  8  SF  F 
 
31. Smetana Radek 
   6:0 6:0 06. 01. 2024 14:45
32. (2)Noga Oliver 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. Noga O.  Lörinčík L. 
   6:1 6:2 07. 01. 2024 17:45
2. Baťala B.  Kováčik Š. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zuberec Samuel31.10.20242012M-chTK Petržalka 9
2 Noga Oliver31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 10
3USPĎuris Lucas31.10.20242012M-chTenis team Nové Zámky 21
4 Kováčik Šimon31.10.20252013M-chTK Slávia STU Bratislava 24
5 Baťala Branislav31.10.20242012M-chTK Skalka Nitra 28
6USPŠimko Filip31.10.20252013M-chTJT Michalovce 36
7 Babulic Juraj31.10.20242012M-chTK HSC Piešťany 40
8 Lipinský Nino31.10.20252013M-ch1.TC Humenné 41
9 Babindai Matias31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo 42
10 Bartek Mathias31.10.20252013M-chTK HSC Piešťany 43
11 Lipták Erik31.10.20242012M-chTenis team Nové Zámky 47
12 Marčišin Andrej31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
13 Svitek Samuel31.10.20242012M-chTK Slávia SPU Nitra 53
14 Vrábel Viliam31.10.20252013M-chTK Žilina 54
15 Brutenič Marko31.10.20252013M-chTK Slovan Bratislava 57
16 Krajčo Lukáš31.10.20242012M-chTK Skalka Nitra 67
17 Janec Marek31.10.20252013M-chTK Kysucké Nové Mesto 70
18 Smetana Radek31.10.20252013M-chTK 77 Skalica 70
19 Klčovanský Martin31.10.20242012M-chTK HSC Piešťany 81
20 Koppan David31.10.20242012M-chTK Skalka Nitra 86
21 Danninger Sebastian31.10.20252013M-chTK Slávia STU Bratislava 90
22 Šlachta Gregor31.10.20252013M-chTK Žilina 100
23 Podhradský Bruno31.10.20252013M-chTK Žilina 112
24 Mamedgulyyev Azim31.10.20252013M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 125
25 Šlauka Jakub31.10.20252013M-chTK HSC Piešťany 135
26 Gaál János31.10.20252013M-chTC TALENT Bratislava 151
27NVKSojka Samuel31.10.20252013M-chTK Skalka Nitra 181
28NVKBúlik Patrik31.10.20252013M-chTK 77 Skalica 181
29USPMatrtaj Jakub31.10.20242012M-chTK Nová Dubnica 181
30NVKVrábel Samuel31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 181
31NVKLörinčík Lukas31.10.20242014De-chTK Petržalka  
32USPKočenda Peter31.10.20242014De-chTK Kúpele Piešťany  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Ozan Simon07. 12. 20232014De-chTC Moravský Svätý Ján  
2Markovič Markus20. 12. 20232014De-chTK HSC Piešťany  
3Riška Alan06. 12. 20232014De-chTC Moravský Svätý Ján  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kiss Bruno01. 01. 20242012M-chTK Žilina 181
2Urvay Marco27. 12. 20232014De-chTK Petržalka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baranovič Nicolas17. 12. 2023 17:402012M-chTK Nová generácia NMnV 52
2Farkašovský Lukáš04. 01. 2024 06:562013M-chTK Šaľa 181
3Herdický Martin03. 01. 2024 22:432013M-chTJ Sokol Prešov 38
4Chnápko Tomáš07. 12. 2023 18:552012M-chTK HSC Piešťany 59
5Karaba Samuel15. 12. 2023 09:552014De-chTK Tennis Classic Bratislava  
6Kráľ Jakub24. 12. 2023 00:222012M-chTenisový klub Dúbravka BA 181
7Štalmach Dionýz10. 12. 2023 14:542012M-chTJ Sokol Prešov 32
8Šupica Marko03. 01. 2024 21:412012M-chTKM Martin 15
9Zalka Roland03. 01. 2024 18:442012M-chHi-Ten TAC D. Streda 29


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk