Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | O POHÁR PRIMÁTORA MESTA SKALICA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 1, 909 01 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 23.06.2023 | Termín do: | 25.06.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 22.06.2023 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 22.06.2023 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Miroslav Jobus, ZVR: Roman Trnovec
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Rapant Matej | |||
23. 06. 2023 12:30 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
4. | Krajčo Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Piroha Matúš | ||||
skr | 23. 06. 2023 10:00 | ||||
6. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
7. | Mamedgulyyev Azat | ||||
6:2 7:6(4) | 23. 06. 2023 10:00 | ||||
8. | (5-8) | Šalgovič Ľudovít | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Varga Tadeáš | |||
23. 06. 2023 11:30 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mamedgulyyev Azim | ||||
6:0 6:1 | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
12. | Baťala Branislav | 32 16 8 SF F | |||
13. | Krahulec Jakub | ||||
6:3 6:0 | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
14. | Chnápko Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
23. 06. 2023 11:30 | |||||
16. | (5-8) | Pavličko Michal | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
23. 06. 2023 11:30 | |||||
18. | (5-8) | Danihel Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Čagala Matúš | ||||
6:0 6:0 | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
20. | Minarovič Marko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Zalka Roland | ||||
5:1 skr | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
22. | Babulic Juraj | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
23. 06. 2023 11:30 | |||||
24. | (3-4) | Pollák Tobias | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
23. 06. 2023 11:30 | |||||
26. | (5-8) | Kabzáni Kolja | 32 16 8 SF F | ||
27. | Smetana Radek | ||||
6:0 6:0 | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
28. | Marčišin Andrej | 32 16 8 SF F | |||
29. | Valenčík Matej | ||||
6:1 6:1 | 23. 06. 2023 09:00 | ||||
30. | Kráľovič Dávid | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
23. 06. 2023 11:30 | |||||
32. | (2) | Kurhajec Marián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Rapant M. Varga T. | ||||
6:3 6:0 | |||||
2. | Baťala B. Zalka R. | 8 SF F | |||
3. | Kráľovič D. Kabzáni K. | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Piroha M. Kurhajec M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 35 | ||||
2 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 47 | ||||
3 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 49 | ||||
4 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 | ||||
5 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 60 | ||||
6 | Kabzáni Kolja | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | AŠK Skalica | 64 | ||||
7 | Danihel Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK 77 Skalica | 80 | ||||
8 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 86 | ||||
9 | Kráľovič Dávid | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK 77 Skalica | 87 | ||||
10 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 95 | ||||
11 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 100 | ||||
12 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 190 | ||||
13 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | |||||
15 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
16 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
17 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
18 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
19 | Smetana Radek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | |||||
20 | Valenčík Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Senica | |||||
21 | Čagala Matúš | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Senica | |||||
22 | Minarovič Marko | 31.10.2023 !!! | 2013 | M-ch | Bratislavský tenisový zväz | |||||
23 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
24 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
25 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čupil Adam | 03. 07. 2023 10:17 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Ďuris Lucas | 20. 06. 2023 20:38 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 116 | ||||
3 | Husovský Jakub | 19. 06. 2023 23:23 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 80 | ||||
4 | Koppan David | 21. 06. 2023 07:21 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
5 | Krištofovič Lukáš | 14. 06. 2023 18:52 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 76 | ||||
6 | Kubáň Leo | 14. 06. 2023 21:31 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 66 | ||||
7 | Naňo David | 21. 06. 2023 07:17 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | 173 | ||||
8 | Polák Lukáš | 23. 06. 2023 00:19 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
9 | Urbánoš Alex | 21. 06. 2023 15:33 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 77 |