tlač: pavúk 2 | pavúk 4
Detail oficiálnej TL pre rok 2023
| Bratislavský region |
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka |
Názov turnaja: | TK CUP |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava |
Trieda: | Turnaje triedy "D" | | Povrch: | Antuka |
Vrchný rozhodca: | Kurek Ľubomír (C) | | Počet dvorcov: | 5 |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | | | |
Termín od: | 17.06.2023 | | Termín do: | 19.06.2023 |
Kontakt: | Eva Kratochvílová |
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, |
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu |
| Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 16.06.2023 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 16.06.2023 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ľubomír Kurek
Odhlásení hráči |
| meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Augustín Filip | 06. 06. 2023 06:10 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | | 151 |
2 | Csontó Tobias | 14. 06. 2023 12:30 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | | |
3 | Čupil Adam | 08. 05. 2023 15:13 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | | |
4 | Ďuris Lucas | 14. 06. 2023 22:16 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | | 116 |
5 | Gróf Rene | 13. 06. 2023 14:00 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | | |
6 | Hradický Tomáš | 14. 06. 2023 17:52 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | | 53 |
7 | Hýroš Maxim | 14. 06. 2023 21:04 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | | |
8 | Kováčik Šimon | 14. 06. 2023 19:55 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | | |
9 | Kozel Oliver | 08. 05. 2023 19:17 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | | |
10 | Krajčo Lukáš | 12. 06. 2023 06:38 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | | |
11 | Krištofovič Lukáš | 14. 06. 2023 18:23 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | | 76 |
12 | Kubáň Leo | 12. 06. 2023 21:21 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | | 66 |
13 | Lempochner Maximilián | 14. 06. 2023 10:26 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | | 108 |
14 | Lipták Erik | 14. 06. 2023 23:06 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | | 106 |
15 | Mamedgulyyev Azim | 10. 06. 2023 09:14 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | | |
16 | Noga Oliver | 30. 05. 2023 02:25 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 41 |
17 | Polách Jaroslav | 13. 06. 2023 22:29 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | | 58 |
18 | Polák Lukáš | 13. 06. 2023 12:37 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | | |
19 | Šalgovič Ľudovít | 13. 06. 2023 21:55 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | | 60 |
20 | Šatánek Jakub | 14. 06. 2023 07:08 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | | |
21 | Štalmach Dionýz | 14. 06. 2023 08:34 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | | |
22 | Suchánek Adam | 13. 06. 2023 20:50 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | | 24 |
23 | Svitek Samuel | 14. 06. 2023 09:06 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | | |
24 | Vaškanin Lukáš | 12. 06. 2023 19:42 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | | 84 |
25 | Žovic David | 14. 06. 2023 20:13 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | | 108 |