Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PLAY TENNIS Malinovo, Elfo Club Družstevná 575, 900 45 MALINOVO | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 01.07.2023 | Termín do: | 03.07.2023 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 918542116, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 30.06.2023 11:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 30.06.2023 11:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha D, správa, vyhodnotenie
VR: Patrik Valo
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Krnáč Michal | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Tomašovič Ľubomír | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Kollár Johnny | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Turza Martin | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Ďuris Lucas | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Husovský Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Varga Tadeáš | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | Suchánek Adam | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Tomašovič Ľ. Zuberec S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Suchánek A. Husovský J. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Pollák T. Varga T. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Marčišin A. Minarovič M. | ||||
skr | |||||
8. | Baťala B. Zalka R. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Kollár D. Piroha M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Mamedgulyyev A. Krnáč M. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Šalgovič Ľ. Ďuris L. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kollár J. Turza M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
2 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
3 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
4 | Kollár Johnny | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 30 | ||||
5 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 49 | ||||
6 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 52 | ||||
7 | Turza Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 58 | ||||
8 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 60 | ||||
9 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 80 | ||||
10 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
11 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 95 | ||||
12 | Miko Marco | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 100 | ||||
13 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 100 | ||||
14 | Lipták Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 106 | ||||
15 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 108 | ||||
16 | Lempochner Maximilián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | 108 | ||||
17 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 116 | ||||
18 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 190 | ||||
19 | Sádecký Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 190 | ||||
20 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
21 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | |||||
22 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
23 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
24 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
25 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | |||||
26 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
27 | Minarovič Marko | 31.10.2023 !!! | 2013 | M-ch | Bratislavský tenisový zväz | |||||
28 | Gregor Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
29 | Čupil Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
31 | Gőgh Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | |||||
32 | Hrúzik Michal | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
33 | Shkabara Dmytro | 31.10.2023 !!! | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pollák Tobias | 01. 07. 2023 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Koppan David | 28. 06. 2023 16:40 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
2 | Kováčik Šimon | 26. 06. 2023 21:45 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Krahulec Jakub | 28. 06. 2023 10:17 | 2013 | M-ch | TK Senica | |||||
4 | Krajčo Lukáš | 29. 06. 2023 22:20 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
5 | Krištofovič Lukáš | 29. 06. 2023 03:27 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 76 | ||||
6 | Lovaš Simon | 29. 06. 2023 07:21 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | 157 | ||||
7 | Masár Michal | 26. 06. 2023 17:05 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
8 | Polách Jaroslav | 28. 06. 2023 11:12 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 58 | ||||
9 | Štrba Matúš | 27. 06. 2023 05:54 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 57 | ||||
10 | Várnai Michal | 25. 06. 2023 13:18 | 2012 | M-ch | TK Žilina |