tlač: pavúk 2 | pavúk 4
Detail oficiálnej TL pre rok 2023
| Stredoslovenský region |
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 |
Trieda: | Turnaje triedy "C" | | Povrch: | Antuka |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | | Počet dvorcov: | 2 |
Zástupca rozhodcu: | Janíčková Laura (C) | | | |
Termín od: | 04.03.2023 | | Termín do: | 06.03.2023 |
Kontakt: | Boris Drexler |
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, |
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com |
| Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 03. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 03.03.2023 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Boris Drexler, ZVR: Laura Janíčková
Odhlásení hráči |
| meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Babulic Juraj | 01. 03. 2023 08:46 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | | |
2 | Bestvina Matúš | 01. 03. 2023 08:53 [N] | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | | 190 |
3 | Gregor Tomáš | 01. 03. 2023 20:49 | 2012 | M-ch | Play Tennis-Bedminton Malinovo | | |
4 | Hollý Martin | 01. 03. 2023 20:44 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 80 |
5 | Hradický Tomáš | 28. 02. 2023 21:51 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | | 53 |
6 | Chnápko Tomáš | 01. 03. 2023 19:41 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | | |
7 | Klement Xavier | 28. 02. 2023 18:39 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | | 25 |
8 | Kočvara Tobias | 21. 02. 2023 12:23 [N] | 2011 | S-ch | TK Kysucké Nové Mesto | | 139 |
9 | Laš Marko | 01. 03. 2023 10:17 [N] | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | | |
10 | Malinka Igor | 22. 02. 2023 10:33 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | | 18 |
11 | Mamedgulyyev Azat | 17. 02. 2023 06:19 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | | |
12 | Marček Patrik | 18. 02. 2023 10:24 | 2011 | S-ch | TK Šport Púchov | | 157 |
13 | Polách Jaroslav | 01. 03. 2023 10:10 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | | 58 |
14 | Špánik Adam | 01. 03. 2023 22:31 | 2012 | M-ch | TK Sparta Považská Bystrica | | |
15 | Štalmach Dionýz | 27. 02. 2023 17:11 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | | |
16 | Štrba Matúš | 28. 02. 2023 18:43 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | | 57 |
17 | Suchánek Adam | 02. 03. 2023 07:32 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | | 24 |
18 | Šustek Michael | 28. 02. 2023 10:13 | 2012 | M-ch | TK Žilina | | |
19 | Varga Tadeáš | 02. 03. 2023 07:22 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | | 49 |
20 | Vavřinek Hugo | 26. 02. 2023 17:52 | 2012 | M-ch | TKM Martin | | 131 |