Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | TATRY CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrustič Milan (C) | |||
Termín od: | 27.08.2022 | Termín do: | 29.08.2022 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.08.2022 8:00 | Potočná 26, Levoča |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.08.2022 8:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
POZOR! Z organizačných dôvodov sa zmenil usporiadateľ aj miesto konania turnaja. Turnaj sa bude konať v Levoči, na Potočnej 26 (pôvovodne MŠK Poprad - Tatry).
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák (A), ZVR: Milan Hruštič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Žlnka Andrej | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Janda Sebastián | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mihók M. Pollák R. | |||
6:2 6:4 | |||||
2. | Klement X. Székházi M. | 8 SF F | |||
3. | Kovaľ V. Landa R. | ||||
6:7(6) 6:2 12:10 | |||||
4. | Lichvár A. Semančík Š. | 8 SF F | |||
5. | Servátka T. Zengevald M. | ||||
skr | |||||
6. | Žlnka A. Zuberec S. | 8 SF F | |||
7. | Janda S. Naď S. | ||||
6:4 6:0 | |||||
8. | (2) | Kunovjánek A. Töviš B. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 26 | ||||
2 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 33 | ||||
3 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 35 | ||||
4 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 41 | ||||
5 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
6 | Uherčík Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 80 | ||||
7 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
8 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 95 | ||||
9 | Pitek Martin | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK F1 Poprad | 110 | ||||
10 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | |||||
11 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
12 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | |||||
13 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | |||||
15 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
17 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
18 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
19 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
20 | Landa Richard | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
21 | Kovaľ Vladimír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | |||||
22 | Hovanec Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC 92 Levoča | |||||
23 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
24 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
25 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | |||||
26 | Zengevald Matej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
27 | Servátka Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | |||||
28 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kazimír Tomáš | 22. 08. 2022 14:21 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
2 | Krnáč Michal | 18. 08. 2022 16:27 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Mišík Samuel | 17. 08. 2022 21:36 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
4 | Novotný Dario | 22. 08. 2022 17:45 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | |||||
5 | Ondik Michal | 22. 08. 2022 14:28 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
6 | Pagáč Lukáš | 29. 07. 2022 11:47 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 11 | ||||
7 | Stark Samuel George | 24. 08. 2022 21:43 | 2011 | S-ch | TC 92 Levoča |