Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090021 - ŠK ŠOG Nitra | |||
Názov turnaja: | UNIQA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Slancikovej 2 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Berec Kamil (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Minár Adam (C) | |||
Termín od: | 06.08.2022 | Termín do: | 08.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Jozef Pažma | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907814215, | |||
Kontakt e-mail: | jozef.pazma@uniqa.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.08.2022 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.08.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Kamil Berec, ZVR: Adam Minár
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Šišovský Alexander | ||||
6:3 6:3 | |||||
2. | Rusnák Jakub | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
2 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
3 | Stavrovský Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 38 | ||||
4 | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 52 | ||||
5 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
6 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
7 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
8 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | |||||
11 | Vernarec Leon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
12 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
15 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
16 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
17 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Aznavuryan Albert | 03. 07. 2022 12:47 | 2010 | S-ch | Gevorg Tennis Club Trenčín | |||||
2 | Babindai Matias | 27. 07. 2022 23:30 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | |||||
3 | Baranovič Tobias | 26. 06. 2022 10:14 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 20 | ||||
4 | Gonda Filip | 22. 07. 2022 09:40 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
5 | Juríček Jáchym | 03. 08. 2022 20:48 | 2012 | M-ch | TK Žilina | |||||
6 | Kabát Marek | 04. 08. 2022 08:47 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín | |||||
7 | Koppan David | 31. 07. 2022 11:25 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
8 | Kučera Richard | 31. 07. 2022 14:11 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
9 | Malinka Igor | 01. 08. 2022 09:49 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
10 | Noga Oliver | 03. 08. 2022 11:47 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Pokorný Šimon | 24. 07. 2022 09:17 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
12 | Šalgovič Ľudovít | 03. 08. 2022 21:29 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
13 | Skaloš Martin | 06. 08. 2022 22:34 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
14 | Tibenský Boris | 26. 07. 2022 22:36 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
15 | Žlnka Andrej | 12. 07. 2022 11:05 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen |