Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA KIDS CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 17.09.2022 | Termín do: | 19.09.2022 | |
Kontakt: | Ing. Ľuboš Bokor | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918/655692, | |||
Kontakt e-mail: | lubco13@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 09. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.09.2022 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.09.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Eva Porubská
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šišovský Alexander | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kurhajec Marián | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kurilla Norbert | ||||
6:4 6:7(1) 7:5 | |||||
6. | Mészáros Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Štancel Nicolas | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Massalkhi Daniel | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kubiš Alexander | ||||
7:5 6:4 | |||||
12. | Štrba Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pollák Tobias | ||||
skr | |||||
14. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Buda Filip | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Sanson Matteo | 32 16 8 SF F | ||
19. | Klásek Karol | ||||
6:0 6:1 | |||||
20. | Kucharek Kristián | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Mamedgulyyev Azat | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kolárik Igor | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Škubla David | 32 16 8 SF F | ||
27. | Rapant Matej | ||||
6:0 6:2 | |||||
28. | Adamča Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Suchánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Rusnák Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
2 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
3 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
4 | Massalkhi Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 34 | ||||
5 | Škubla David | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 44 | ||||
6 | Štancel Nicolas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 57 | ||||
7 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 78 | ||||
8 | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Adamča Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
12 | Kucharek Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
14 | Kurilla Norbert | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
15 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
16 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
17 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
18 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | |||||
19 | Klásek Karol | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Senica | |||||
20 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranovič Tobias | 13. 09. 2022 14:07 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 20 | ||||
2 | Bartovic Artur | 04. 09. 2022 16:54 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 5 | ||||
3 | Gramblička Adam | 08. 09. 2022 22:28 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 8 | ||||
4 | Kočiš Martin | 15. 09. 2022 08:27 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Kollár Johnny | 15. 09. 2022 11:32 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Košťany Patrik | 14. 09. 2022 15:38 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 21 | ||||
7 | Krnáč Michal | 14. 09. 2022 19:00 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Mik Tobias | 13. 09. 2022 14:14 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Murín Samuel | 13. 09. 2022 09:06 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
10 | Noga Oliver | 09. 09. 2022 21:49 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Ondrej Maximilián | 13. 09. 2022 12:02 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | |||||
12 | Riegel Tobias | 14. 09. 2022 06:07 | 2012 | M-ch | TK Meteor Hlohovec | |||||
13 | Rodek Alex | 15. 09. 2022 08:18 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 80 | ||||
14 | Šalgovič Ľudovít | 15. 09. 2022 07:29 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
15 | Šiška Martin | 15. 09. 2022 07:18 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
16 | Varga Tadeáš | 14. 09. 2022 09:14 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
17 | Vaškanin Lukáš | 17. 09. 2022 14:51 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |