Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4, 04001 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 05.03.2022 | Termín do: | 08.03.2022 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 03. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 04.03.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 04.03.2022 10:00 | TK DRANaM Košice |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR:Dragun Anton, ZVR: Kurpas Martin
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mihók Matúš | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Gallo Michal | 32 16 8 SF F | |||
3. | Nguyen Huu Minh Tiep | ||||
7:5 7:6(6) | |||||
4. | Kunovjánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
5. | Čan Sebastián | ||||
6:1 4:6 12:10 | |||||
6. | Saluga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Štofan Dominik | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | Hatok Nathanael | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Janoško M. Töviš B. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kunovjánek A. Naď S. | ||||
6:0 6:4 | |||||
4. | Gallo M. Mišík S. | 8 SF F | |||
5. | Janda S. Talama A. | ||||
6:4 2:6 10:6 | |||||
6. | Šesták S. Štofan D. | 8 SF F | |||
7. | Nguyen Huu M. Kimak M. | ||||
3:6 6:4 10:5 | |||||
8. | (2) | Saluga S. Mužík H. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 26 | ||||
2 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 29 | ||||
3 | Reynolds Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 31 | ||||
4 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 41 | ||||
5 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 92 | ||||
6 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
7 | Nguyen Huu Minh Tiep | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
8 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | |||||
9 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | |||||
10 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
11 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
12 | Čan Sebastián | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
13 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
14 | USP | Hatok Nathanael | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||
15 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
17 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | |||||
18 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
19 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
20 | USP | Šesták Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | ||||
21 | USP | Pagurko Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | ||||
22 | USP | Talama Anton | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TJT Michalovce |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Janoško Martin | 06. 03. 2022 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 33 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 02. 03. 2022 18:35 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 6 | ||||
2 | Dorko Ján | 02. 03. 2022 11:09 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
3 | Friedmann Leonard | 02. 03. 2022 19:53 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
4 | Hradický Tomáš | 26. 02. 2022 11:57 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
5 | Hrbka Chlopčík Jacob | 02. 03. 2022 18:04 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Kočiš Martin | 02. 03. 2022 20:38 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Korim Samuel | 03. 03. 2022 20:28 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
8 | Lisko Pavol | 02. 03. 2022 12:18 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 10 | ||||
9 | Lukáč Richard | 02. 03. 2022 09:10 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | Paluga Richard | 25. 02. 2022 13:58 | 2011 | S-ch | TK Žilina | |||||
11 | Šteiner Šimon | 02. 03. 2022 20:22 | 2012 | M-ch | TK DRANaM Košice |