Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | |||
Termín od: | 20.07.2022 | Termín do: | 22.07.2022 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 19.07.2022 10:00 | TK Baník |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 19.07.2022 10:00 | TK Baník |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Veronika Köberlingová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hvorecký Maxim | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Urbánoš Alex | ||||
3:6 6:4 6:1 | |||||
4. | Mik Tobias | 32 16 8 SF F | |||
5. | Šalgovič Ľudovít | ||||
6. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kurhajec Marián | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Barényi Jakub | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Baranovič Tobias | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Malinka Igor | ||||
6:3 6:3 | |||||
12. | Noga Oliver | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vernarec Leon | ||||
6:4 6:3 | |||||
14. | Ščepko Alex | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Sirota Daniel | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Čellár Martin | 32 16 8 SF F | ||
19. | Ondik Michal | ||||
20. | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hollý Martin | ||||
6:1 6:4 | |||||
22. | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Rusnák Jakub | |||
6:0 6:1 | |||||
26. | Šupica Marko | 32 16 8 SF F | |||
27. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
28. | Húsenica Ľuboš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Papuščák Jakub | ||||
6:0 6:1 | |||||
30. | Gonda Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Šišovský Alexander | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Baranovič T. Hvorecký M. | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Rusnák J. Šišovský A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 15 | ||||
2 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
3 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 20 | ||||
4 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 24 | ||||
5 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
6 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 28 | ||||
7 | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 40 | ||||
8 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | |||||
9 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
10 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
11 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
12 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
13 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
14 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
15 | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
16 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
17 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | |||||
18 | Papuščák Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | |||||
19 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
20 | Vernarec Leon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
21 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
23 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
24 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
25 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
26 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Mamedgulyyev Azat | 17. 07. 2022 09:43 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
2 | Pavličko Michal | 03. 07. 2022 09:41 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
3 | Pokorný Šimon | 19. 07. 2022 11:51 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
4 | Pollák Tobias | 20. 07. 2022 08:27 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
5 | Suchánek Adam | 16. 07. 2022 08:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Varga Tadeáš | 20. 07. 2022 07:46 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |