Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | Spiš cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 11.09.2021 | Termín do: | 13.09.2021 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 09. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 10.09.2021 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 10.09.2021 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrebík Dušan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vanta Michal | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mihalovič Marcell | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sirota Daniel | ||||
2:6 6:2 6:3 | |||||
6. | Mihók Matúš | 32 16 8 SF F | |||
7. | Pollák Richard | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Plencner Johannes | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mužík Hugo | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Friedmann Leonard | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Uram Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Kišac Filip | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Nováček Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Friedmann Alexander | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Princ Matúš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Pitek Martin | 32 16 8 SF F | |||
27. | Malček Jakub | ||||
6:3 6:0 | |||||
28. | Töviš Boris | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Závodský Dávid | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kašprišin Alex | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
2 | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 40 | ||||
3 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 45 | ||||
4 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 66 | ||||
5 | Malček Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 78 | ||||
6 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
7 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
8 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
9 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
10 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
11 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
12 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
13 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
14 | Kišac Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
15 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
16 | Závodský Dávid | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | No Worry Galanta | |||||
17 | Mihalovič Marcell | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | No Worry Galanta | |||||
18 | Pitek Martin | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | TK F1 Poprad |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Lupták Richard | 09. 09. 2021 20:29 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 34 |