Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110083 - ŠTK Poprad Veľká | |||
Názov turnaja: | ŠTK CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad Veľká | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šepitka Peter (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.07.2021 | Termín do: | 16.07.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Šepitka | |||
Kontakt tel.: | byt - 0903646844, mobil - 0903646844, | |||
Kontakt e-mail: | psepitka@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 13.07.2021 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 13.07.2021 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Šepitka Peter
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Petrik Martin | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Fleischmann Jakub | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 29 | ||||
2 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 45 | ||||
3 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
4 | Plencner Johannes | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 66 | ||||
5 | Sander Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | 72 | ||||
6 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
8 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
9 | Homola Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
12 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | |||||
13 | Homola Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
14 | Prokopič Juraj | 31.10.2022 !!! | 2009 | D-ch | Východoslovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 10. 07. 2021 09:40 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Jura Michal | 29. 06. 2021 15:09 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
3 | Kašprišin Alex | 07. 07. 2021 17:30 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 40 | ||||
4 | Novotňák Ján | 11. 07. 2021 22:37 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
5 | Sirota Daniel | 17. 06. 2021 11:33 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
6 | Štancel Nicolas | 06. 07. 2021 22:37 | 2010 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Vanta Michal | 11. 07. 2021 19:39 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
8 | Vrana Erik | 27. 06. 2021 20:48 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |