Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | IGLOV CUP 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 28.06.2021 | Termín do: | 30.06.2021 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 27.06.2021 8:30 | Jánskeho 1, SNV |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 27.06.2021 8:30 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Hrebík Dušan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vanta Michal | ||||
6:3 6:1 | |||||
2. | Kolodžej Filip | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kolodžej F. Vanta M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Homola M. Janoško M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Friedmann A. Friedmann L. | 8 SF F | |||
5. | Nováček M. Mužík H. | ||||
6:2 4:6 10:6 | |||||
6. | Pollák R. Mihók M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Novotňák J. Petrik M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
2 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 26 | ||||
3 | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 29 | ||||
4 | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 48 | ||||
5 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
6 | Mužík Hugo | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
7 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
8 | Homola Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
9 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
10 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
12 | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 26. 06. 2021 08:02 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Harviščák Sebastian | 25. 06. 2021 15:37 | 2009 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
3 | Jura Michal | 26. 06. 2021 21:21 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
4 | Kašprišin Alex | 26. 06. 2021 21:09 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 40 | ||||
5 | Maruščák Tomáš | 25. 06. 2021 09:31 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Princ Matúš | 20. 06. 2021 19:21 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 45 | ||||
7 | Vrana Erik | 24. 06. 2021 12:42 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |