Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | AVG GROUP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53 , Banská Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Uram Ivan (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 24.07.2021 | Termín do: | 26.07.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2021 9:00 | Trieda SNP 53 |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.07.2021 9:00 | Trieda SNP 53 |
Poznámky:
Bude sa hrať na 2 miestach: Tr.SNP 53, B.Bystrica a Hurbanova 3, B.Bystrica.
rozpis, harmonogram zápasov, správa, vyhodnotenie, útecha
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Uram Ivan, ZVR: Regendová Dagmar
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paľko Adam | ||||
skr | |||||
2. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 16 8 SF F | |||
3. | Malček Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Lisko Pavol | 16 8 SF F | |||
5. | Buocik Ján | ||||
6:4 4:6 6:1 | |||||
6. | Sander Lukáš | 16 8 SF F | |||
7. | Gramblička Adam | ||||
6:2 4:6 7:5 | |||||
8. | Princ Matúš | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 33 | ||||
2 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 45 | ||||
3 | Sander Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | 72 | ||||
4 | Malček Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 78 | ||||
5 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
6 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
7 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
8 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
9 | Homola Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
12 | Krajčovič Juraj | 31.10.2023 !!! | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | |||||
13 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
14 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čierny Adam | 19. 07. 2021 11:40 | 2010 | S-ch | TC Partizánske | |||||
2 | Hvorecký Maxim | 22. 07. 2021 21:56 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
3 | Košťany Patrik | 19. 07. 2021 14:47 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
4 | Krnáč Lukas | 16. 07. 2021 10:04 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | |||||
5 | Mesiaryk Matej | 21. 07. 2021 07:16 | 2010 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | |||||
6 | Nováček Matej | 23. 07. 2021 07:47 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
7 | Rojík Michal | 20. 07. 2021 21:55 | 2009 | D-ch | TK Hriňová | 68 | ||||
8 | Sirota Daniel | 21. 07. 2021 05:19 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
9 | Štancel Nicolas | 24. 07. 2021 10:07 | 2010 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
10 | Švantner Dominik | 24. 07. 2021 10:07 | 2009 | D-ch | TK Skalka Nitra | |||||
11 | Vancu Adrian | 21. 07. 2021 11:46 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 46 | ||||
12 | Vrana Erik | 16. 07. 2021 23:08 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Zelenák Ivan | 22. 07. 2021 08:01 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 64 |