Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 21.07.2021 | Termín do: | 23.07.2021 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 07. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 20.07.2021 10:00 | TK Baník |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 20.07.2021 10:10 | TK Baník |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Žembery Martin | ||||
6:3 6:3 | |||||
2. | Hvorecký Maxim | 16 8 SF F | |||
3. | Vrana Erik | ||||
6:2 7:6(3) | |||||
4. | Pavlysh Oleh | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 | ||||
2 | Matej Matúš | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | LTK Liptovský Mikuláš | 68 | ||||
3 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
4 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
6 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
7 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
9 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
10 | Nováček Matej | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC 92 Levoča | |||||
11 | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
12 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 19. 07. 2021 18:51 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Bariak Jakub Emil | 15. 07. 2021 10:21 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
3 | Čierny Adam | 19. 07. 2021 11:36 | 2010 | S-ch | TC Partizánske | |||||
4 | Jura Michal | 13. 07. 2021 11:56 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 31 | ||||
5 | Konopka Marek | 20. 07. 2021 06:00 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | |||||
6 | Kováčik Juraj | 06. 07. 2021 18:20 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Krnáč Lukas | 15. 07. 2021 07:05 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | |||||
8 | Lisko Pavol | 15. 07. 2021 23:32 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
9 | Paľko Adam | 19. 07. 2021 11:38 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 33 | ||||
10 | Uram Lukáš | 13. 06. 2021 18:18 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |