Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo nám. 6, Bratislava Petržalka | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Nemec Michal (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kratochvíla Filip (K) | |||
Termín od: | 05.12.2020 | Termín do: | 08.12.2020 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | tkpetrzalka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 04.12.2020 9:00 | BTZ |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 04.12.2020 9:00 | BTZ |
Poznámky:
upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Nemec Michal, ZVR: Kratochvíla Filip
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Krajčír Samuel Alexander | ||||
6:4 7:5 | |||||
2. | Roman Filip | 32 16 8 SF F | |||
3. | Sýkora Samuel | ||||
6:1 0:6 6:2 | |||||
4. | Lipták Matej | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 4 | ||||
2 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
3 | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
4 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 20 | ||||
5 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 22 | ||||
6 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
7 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 36 | ||||
8 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
9 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
10 | Vavro Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
11 | Šujan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
12 | Lipovský Michal | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 59 | ||||
13 | Jančula Jakub | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | 59 | ||||
14 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 78 | ||||
15 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Stavrovský Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Žuffa Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
23 | Páleník Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
24 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
25 | Schimpl Michal | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrovič Jakub | 01. 12. 2020 19:09 | 2010 | S-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
2 | Bartovič Marko | 01. 12. 2020 15:35 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 36 | ||||
3 | Gramblička Adam | 01. 12. 2020 19:16 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
4 | Jendrejský Nicolas | 25. 11. 2020 21:26 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 44 |