Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hviezdoslavova 1, Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Denis (A) | |||
Termín od: | 19.09.2020 | Termín do: | 21.09.2020 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 18.09.2020 16:00 | v mieste turnaja |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.09.2020 16:00 | v mieste turnaja |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Kičiň Denis
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Trojan Samuel | ||||
6:4 4:6 7:5 | |||||
2. | Lukáč Peter | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Tarr S. Lipa L. | |||
6:0 6:3 | |||||
2. | Princ M. Karandušovský N. | 8 SF F | |||
3. | Sloboda L. Valalik C. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Kolodžej F. Jura M. | 8 SF F | |||
5. | Vanta M. Šuchter M. | ||||
6:4 6:0 | |||||
6. | Turóci T. Horváth L. | 8 SF F | |||
7. | Zelenák I. Panák A. | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (2) | Lukáč P. Trojan S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 9 | ||||
2 | Lipa Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 30 | ||||
3 | Mato Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | 58 | ||||
4 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 70 | ||||
5 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | 87 | ||||
6 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
7 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
8 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
11 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
12 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
13 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
14 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
15 | Karandušovský Nicolas | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
16 | Panák Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šuchter Martin | 19. 09. 2020 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 31 | |||||
2 | Sloboda Leon | 19. 09. 2020 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bennett William | 17. 09. 2020 18:43 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Farkašovský Filip | 18. 09. 2020 08:49 | 2009 | D-ch | TKM Betliar | |||||
3 | Fifik Liam | 18. 09. 2020 06:56 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 37 | ||||
4 | Frič Martin | 10. 09. 2020 15:04 | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
5 | Karas Jozef | 15. 09. 2020 19:57 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
6 | Krajčír Samuel Alexander | 16. 09. 2020 21:11 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
7 | Lukačeňa García Marek | 17. 09. 2020 09:40 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
8 | Lupták Richard | 18. 09. 2020 08:23 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
9 | Motyľ Leonard | 07. 09. 2020 10:10 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
10 | Podolský Šimon Jozef | 10. 09. 2020 09:22 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 52 | ||||
11 | Potočňák Marko | 14. 09. 2020 21:51 | 2009 | D-ch | TK GSM Prešov | |||||
12 | Rendek Jakub | 12. 09. 2020 15:47 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Turek Sebastian | 15. 09. 2020 19:25 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 39 |