Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Šturová ulica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.06.2020 | Termín do: | 22.06.2020 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 19.06.2020 16:00 | Štúrova ulica |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 19.06.2020 16:00 | Štúrova ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Palovič Peter, ZVR: Maras Jozef, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Turóci Timotej | ||||
7:5 6:4 | |||||
2. | Petrik Martin | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 31 | ||||
2 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
3 | USP | Podolský Šimon Jozef | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 52 | |||
4 | Tarr Sebestyén | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 70 | ||||
5 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
7 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Kašprišin Alex | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
9 | Rendek Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
10 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
11 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
12 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
13 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
15 | USP | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | ||||
16 | USP | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||
17 | Karandušovský Nicolas | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gibala Dominik | 19. 06. 2020 07:28 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
2 | Horváth Lukáš | 18. 06. 2020 16:13 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Kostolný Sebastián | 18. 06. 2020 13:49 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
4 | Lipa Lukáš | 19. 06. 2020 06:54 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce | 30 | ||||
5 | Lukáč Peter | 18. 06. 2020 23:05 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Urbánoš Filip | 17. 06. 2020 21:40 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
7 | Zavacký Peter | 09. 06. 2020 10:10 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 99 |