Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club , Družstevná 396 , 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kyselovič Michal (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Valo Patrik (B) | |||
Termín od: | 28.07.2020 | Termín do: | 30.07.2020 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | patrikvalo8@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 28.07.2020 12:00 | V mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 28.07.2020 8:30 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Kyselovič Michal, ZVR: Valo Patrik
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Konderla Filip | ||||
6:1 6:3 | |||||
2. | Török Timur | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Török T. Pregerson L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Fleischmann J. Kucharek F. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Bartovič M. Massi M. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Halás V. Slávik D. | ||||
skr | |||||
8. | Šujan J. Bennett W. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Lukačeňa García M. Jendrejský N. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Zelenák I. Vancu A. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Czinege N. Sobihard P. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Konderla F. Lackovič S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 24 | ||||
2 | USP | Török Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 44 | |||
3 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
4 | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
5 | Janáč Juraj | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | 78 | ||||
6 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
7 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | USP | Halás Vladimír | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | ||||
9 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
10 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
11 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
14 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
15 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
16 | USP | Vavro Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
17 | Massi Matteo | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TC Topoľčany | |||||
18 | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
19 | Šujan Jakub | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
20 | Jančula Jakub | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | |||||
21 | Štefka Marco | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
22 | USP | Nemček Timotej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TC TALENT Bratislava | ||||
23 | USP | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||
24 | USP | Bennett William | 31.10.2023 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
25 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | |||||
26 | USP | Papcun Samuel | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gróf Leonard | 27. 07. 2020 08:21 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
2 | Harmata Michal | 28. 07. 2020 12:18 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
3 | Horváth Timur | 26. 07. 2020 18:27 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 82 | ||||
4 | Jureňa Martin | 26. 07. 2020 21:33 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | |||||
5 | Kalma Kevin | 28. 07. 2020 12:18 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Kmeť Jakub | 28. 07. 2020 12:17 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Massalkhi Adam | 28. 07. 2020 12:17 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 67 | ||||
8 | Oles Nikolas | 28. 07. 2020 12:18 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
9 | Roman Filip | 06. 07. 2020 14:52 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
10 | Vida Richard | 26. 07. 2020 15:57 | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno |