Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 31.07.2020 | Termín do: | 03.08.2020 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 30.07.2020 16:00 | BASELINE SPORT ARENA |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 30.07.2020 16:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Sýč-Kriváňová Barbora, ZVR: Novák Marek
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Sloboda Leon | ||||
6:2 6:3 | |||||
2. | Lipták Matej | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Maruniak Matej | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Čech Alex | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Petráško Matúš | ||||
6:2 6:2 | |||||
6. | Krajčír Samuel Alexander | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Krahulec Martin | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Fano Alex Adam | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mikuš M. Čech A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kolodžej F. Jura M. | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Novotňák J. Lupták R. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gallo P. Turóci T. | |||
6:1 7:5 | |||||
6. | Horváth L. Strompf M. | 16 8 SF F | |||
7. | Petráško M. Sloboda L. | ||||
6:1 6:3 | |||||
8. | Vanta M. Valalik C. | 16 8 SF F | |||
9. | Bobošík M. Frič M. | ||||
6:4 6:2 | |||||
10. | Valuh B. Gibala D. | 16 8 SF F | |||
11. | Krajčír S. Roman F. | ||||
6:1 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Fano A. Trojan S. | 16 8 SF F | ||
13. | Kollár M. Lübeck F. | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Ondrášik D. Zeringer P. | 16 8 SF F | |||
15. | Lukáč P. Karas J. | ||||
6:2 6:7 14:12 | |||||
16. | (2) | Krahulec M. Maruniak M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 7 | ||||
2 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 9 | ||||
3 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 10 | ||||
4 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
5 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
6 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 13 | ||||
7 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | 14 | ||||
8 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 15 | ||||
9 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 19 | ||||
10 | Verbovský Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
11 | Horváth Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 82 | ||||
12 | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
14 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
16 | Frič Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
17 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
18 | Valalik Christián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
19 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
20 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
21 | Lukáč Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
22 | Strompf Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
23 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
24 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
25 | STZ | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
26 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
27 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
28 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
29 | Kostolný Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | |||||
30 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
31 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
32 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
33 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
34 | USP | Petrik Martin | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
35 | Jura Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
36 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
37 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
38 | USP | Novotňák Ján | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||
39 | STZ | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||
40 | USP | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
41 | USP | Zeringer Philipp | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Faga Sebastián | 29. 07. 2020 14:12 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Fašung Tomáš | 29. 07. 2020 22:21 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
3 | Gombár Adam | 02. 07. 2020 07:23 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 27 | ||||
4 | Gyén Gabriel | 26. 07. 2020 07:18 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 51 | ||||
5 | Halás Vladimír | 28. 07. 2020 08:15 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
6 | Herman Richard | 30. 07. 2020 08:57 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 32 | ||||
7 | Chmelár Timotej | 20. 07. 2020 10:52 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 29 | ||||
8 | Chren Lukáš | 27. 07. 2020 12:31 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 4 | ||||
9 | Ivashko Maksym | 27. 07. 2020 19:10 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Krajčovič Tomáš | 29. 07. 2020 22:13 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
11 | Kriško Radovan | 21. 07. 2020 13:30 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 5 | ||||
12 | Luhový Ivan | 23. 07. 2020 13:40 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 26 | ||||
13 | Pajtáš Dávid | 19. 07. 2020 17:02 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 34 | ||||
14 | Pleško Richard | 28. 06. 2020 18:09 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 38 | ||||
15 | Srpoň Martin | 29. 07. 2020 11:18 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
16 | Šuchter Martin | 24. 07. 2020 15:48 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 31 | ||||
17 | Sýkora Samuel | 29. 07. 2020 21:52 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Urban Filip | 09. 07. 2020 20:16 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
19 | Valko Samuel | 03. 07. 2020 03:34 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 18 | ||||
20 | Vancu Adrian | 29. 07. 2020 23:39 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
21 | Vasky Jakub | 28. 07. 2020 21:07 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 8 | ||||
22 | Vozár Samuel | 27. 07. 2020 17:16 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
23 | Zelenák Ivan | 29. 07. 2020 12:02 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
24 | Žikla Kristián | 29. 07. 2020 08:58 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 35 |