Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, PREŠOV | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lehet Jakub (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Ivan (A) | |||
Termín od: | 19.01.2019 | Termín do: | 21.01.2019 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 18.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Jakub Lehet, ZVR: Ivan Kičiň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jánošík Timotej | ||||
skr | |||||
2. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mato Samuel | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Talama Ostap | 32 16 8 SF F | |||
5. | Medveď Maroš | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Gallo Peter | 32 16 8 SF F | |||
7. | Nguyen Huu Minh Tri | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | Stolár Jakub | 32 16 8 SF F | |||
9. | Frátrik Adam | ||||
6:1 6:0 | |||||
10. | Drozd Adam | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šuchter Martin | ||||
6:4 6:4 | |||||
12. | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | |||
13. | Seliga Filip | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | |||
15. | Goffa Tomáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Haľko Gregor | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
2 | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 20 | ||||
3 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
4 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 42 | ||||
5 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 43 | ||||
6 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | 95 | ||||
7 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
8 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
9 | Stolár Jakub | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
10 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
11 | Nguyen Huu Minh Tri | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
12 | Seliga Filip | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
13 | Mato Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
14 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
15 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
16 | Frátrik Adam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
17 | Talama Ostap | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejžek Filip | 16. 01. 2019 22:41 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
2 | Slávik Daniel | 19. 01. 2019 10:29 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
3 | Trojan Samuel | 17. 01. 2019 20:57 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
4 | Žikla Kristián | 17. 01. 2019 14:43 | 2008 | D-ch | TK Žilina |