Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | Glanz 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Tokoš Peter (K) | |||
Termín od: | 05.07.2019 | Termín do: | 08.07.2019 | |
Kontakt: | Ing. Milan Pavlovčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903910526, | |||
Kontakt e-mail: | mip.ten@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2019 8:35 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2019 11:05 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Milan Pavlovčík, ZVR: Peter Tokoš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kubiš Jakub | ||||
6:4 6:0 | |||||
2. | Haľko Gregor | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jankech Michael | ||||
7:5 7:5 | |||||
4. | Volník Nicholas | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kurčík Adam | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Madej Jakub | ||||
6:2 4:6 7:6(5) | |||||
8. | Bekéni Marko | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jánošík T. Kubiš J. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Bekéni M. Glos T. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Jankech M. Volník N. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kačur D. Ovsijčuk E. | ||||
6:1 6:4 | |||||
8. | Haľko G. Kurčík A. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Trojan S. Vasky J. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Drozd A. Talama O. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Goffa F. Goffa T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Hlivjak O. Madej J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 6 | ||||
2 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 7 | ||||
3 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
4 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
5 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 17 | ||||
6 | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 20 | ||||
7 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
8 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 23 | ||||
9 | Kačur Dominik | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 40 | ||||
10 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 42 | ||||
11 | Drozd Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 43 | ||||
12 | Goffa Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | 95 | ||||
13 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
14 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
16 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
17 | Fifik Liam | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TKM Betliar | |||||
18 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Mato Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
20 | Goffa Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
21 | Talama Ostap | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 29. 06. 2019 08:43 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
2 | Hanušovský Lukáš | 02. 07. 2019 21:17 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 12 | ||||
3 | Hron Alex Maximilián | 25. 06. 2019 18:04 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 14 | ||||
4 | Jeník Šimon | 24. 04. 2019 17:20 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 33 | ||||
5 | Solčan Adam | 22. 06. 2019 13:07 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 10 | ||||
6 | Stolár Jakub | 01. 07. 2019 13:18 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
7 | Šuchter Martin | 05. 07. 2019 08:03 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Tarr Sebestyén | 03. 07. 2019 23:26 | 2008 | D-ch | TJT Michalovce |