Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, PREŠOV | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lehet Jakub (B) | |||
Termín od: | 09.02.2019 | Termín do: | 11.02.2019 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.02.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.02.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Jakub Lehet
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jánošík Timotej | ||||
6:0 skr | |||||
2. | Brejžek Filip | 16 8 SF F | |||
3. | Medveď Maroš | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Haľko Gregor | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
2 | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 20 | ||||
3 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
4 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
5 | Ovsijčuk Erik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 42 | ||||
6 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 71 | ||||
7 | Hadvab Stanko | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TJT Michalovce | 89 | ||||
8 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
9 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
10 | Stolár Jakub | 31.10.2020 !!! | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
11 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
12 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
13 | Mato Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Goffa Filip | 22. 01. 2019 15:50 | 2007 | D-ch | 1.TC Humenné | 95 | ||||
2 | Goffa Tomáš | 22. 01. 2019 15:51 | 2008 | D-ch | 1.TC Humenné | |||||
3 | Richter Patrik | 17. 01. 2019 22:09 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
4 | Seliga Filip | 28. 01. 2019 22:27 | 2008 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Slávik Daniel | 04. 02. 2019 20:24 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
6 | Vasky Jakub | 07. 02. 2019 16:16 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
7 | Verbovský Martin | 16. 01. 2019 10:36 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |