Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL JUDR. IVANA ČIERNEHO 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Baláž Milan (A) | Počet dvorcov: | 12 | |
Zástupca rozhodcu: | Holub Ivan (A) | |||
Termín od: | 17.08.2019 | Termín do: | 20.08.2019 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 17.08.2019 9:05 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 17.08.2019 10:35 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Milan Baláž, ZVR: Ivan Holub
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Bairo Dylan | ||||
1:6 6:3 6:2 | |||||
2. | Bekéni Marko | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Ivashko Maksym | ||||
6:0 6:2 | |||||
4. | Kurčík Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Bíly Pavol | ||||
6:4 3:6 6:3 | |||||
6. | Hradilek Oliver | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Kordoš Matúš | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Kratka Maximilian | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Hron Alex Maximilián | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Gombár Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Mikuš Michal | ||||
7:6(3) 6:3 | |||||
12. | Babušík Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Suchan David | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Fano Alex Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Volník Nicholas | ||||
6:3 6:1 | |||||
16. | Solčan Adam | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hron A. Hlivjak O. | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Vasky J. Trojan S. | 16 8 SF F | |||
3. | Chren L. Čech A. | ||||
6:4 3:6 10:8 | |||||
4. | Valko S. Danko P. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Suchan D. Kratka M. | |||
6:0 6:2 | |||||
6. | Žikla K. Herman R. | 16 8 SF F | |||
7. | Hradilek O. Matunák M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Richter P. Štefány J. | 16 8 SF F | |||
9. | Bairo D. Kriško R. | ||||
7:5 7:5 | |||||
10. | Kurčík A. Ivashko M. | 16 8 SF F | |||
11. | Maruniak M. Balušík B. | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Babušík A. Volník N. | 16 8 SF F | ||
13. | Kordoš M. Kovář G. | ||||
7:5 6:4 | |||||
14. | Vrba M. Fano A. | 16 8 SF F | |||
15. | Mikuš M. Krahulec M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (2) | Bíly P. Solčan A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 7 | ||||
2 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 10 | ||||
3 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
4 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 13 | ||||
5 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 14 | ||||
6 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 15 | ||||
7 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 19 | ||||
8 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
9 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 23 | ||||
10 | STZ | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 37 | |||
11 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
12 | Hradilek Oliver | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 45 | ||||
13 | Szabo Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
14 | Jaroška Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 56 | ||||
15 | Frančák Jakub | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 59 | ||||
16 | Žubor Samuel | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 69 | ||||
17 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 75 | ||||
18 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
19 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
20 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
21 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
22 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
24 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
25 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
26 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
27 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
28 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
29 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
31 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
32 | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
33 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
34 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
35 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
36 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
37 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
38 | STZ | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | ||||
39 | USP | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
40 | USP | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
41 | STZ | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
42 | STZ | Gombár Adam | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||
43 | STZ | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Štefány Jakub | 17. 08. 2019 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 06. 08. 2019 13:20 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Brejžek Filip | 15. 08. 2019 20:47 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
3 | Deen Mojmír | 12. 08. 2019 08:44 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 18 | ||||
4 | Fašung Tomáš | 16. 08. 2019 08:35 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Fičor Oskar | 13. 08. 2019 13:11 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
6 | Gallo Peter | 20. 06. 2019 21:40 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
7 | Glos Tomáš | 13. 08. 2019 18:12 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Guzmický Dominik | 06. 08. 2019 21:07 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 22 | ||||
9 | Haľko Gregor | 15. 08. 2019 17:56 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 20 | ||||
10 | Hanušovský Lukáš | 16. 08. 2019 06:07 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 12 | ||||
11 | Chmelár Timotej | 06. 08. 2019 10:31 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
12 | Jankech Michael | 16. 08. 2019 06:54 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
13 | Jánošík Timotej | 06. 08. 2019 20:40 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
14 | Kabzáni Krištof | 14. 08. 2019 16:36 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | 34 | ||||
15 | Kazlauskas Dylan | 05. 08. 2019 13:35 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Kubiš Jakub | 05. 08. 2019 15:39 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 6 | ||||
17 | Lübeck Filip | 14. 08. 2019 21:05 | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
18 | Medveď Maroš | 01. 08. 2019 09:46 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
19 | Polák David | 17. 04. 2019 21:51 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 5 | ||||
20 | Škubla Adam | 02. 08. 2019 07:31 | 2007 | D-ch | ŠKM Nádeje Trakovice | 62 | ||||
21 | Srpoň Martin | 11. 08. 2019 14:00 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
22 | Strašil Tomáš | 07. 08. 2019 17:26 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
23 | Šuchter Martin | 10. 08. 2019 14:30 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
24 | Tankovič Tomáš | 13. 07. 2019 09:01 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |