Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080066 - TK Pro Set Bratislava | |||
Názov turnaja: | PRO SET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK PRO SET BRATISLAVA, Vlastenecké námestie1, 85101 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kyselovič Michal (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kohajda Tomáš (K) | |||
Termín od: | 30.07.2019 | Termín do: | 01.08.2019 | |
Kontakt: | Tomáš Kohajda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905601385, mobil - 0902730933, | |||
Kontakt e-mail: | tomas.kohajda@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Michal Kyselovič, ZVR: Tomáš Kohajda
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Oravkin Viktor | ||||
6:0 6:2 | |||||
2. | Srpoň Martin | 16 8 SF F | |||
3. | Ivashko Maksym | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Kardoš Alex | 16 8 SF F | |||
5. | Konderla Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Čech Alex | 16 8 SF F | |||
7. | Fano Alex Adam | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | Kordoš Matúš | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Oravkin Viktor | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
2 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 75 | ||||
3 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 112 | ||||
4 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
6 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
9 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
12 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Černák Marcus | 23. 07. 2019 08:41 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
2 | Galba Jakub | 21. 07. 2019 17:16 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
3 | Gombár Adam | 24. 07. 2019 07:46 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
4 | Chmelár Timotej | 24. 07. 2019 13:53 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
5 | Kovář Gregor | 28. 07. 2019 20:10 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
6 | Krahulec Martin | 27. 07. 2019 20:15 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
7 | Richter Patrik | 08. 07. 2019 18:38 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
8 | Staš Peter | 30. 07. 2019 08:21 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 112 | ||||
9 | Szabo Jakub | 16. 07. 2019 22:54 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
10 | Tankovič Tomáš | 13. 07. 2019 09:00 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Vrba Miloslav | 03. 07. 2019 20:12 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 |