Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 24.07.2019 | Termín do: | 26.07.2019 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 24.07.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 24.07.2019 11:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Michal Šimurka
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Maruniak M. Medveď M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Mikuš M. Lübeck F. | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Jasenák L. Szabo J. | 8 SF F | |||
5. | Balušík B. Luhový I. | ||||
7:6(3) 2:6 10:5 | |||||
6. | Langer J. Vrtiel T. | 8 SF F | |||
7. | Krahulec M. Vasky J. | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | (2) | Čech A. Strašil T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
2 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
3 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 30 | ||||
4 | Langer Jakub | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 36 | ||||
5 | Szabo Jakub | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
6 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 86 | ||||
7 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
8 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
11 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
12 | USP | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
13 | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
14 | USP | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | ||||
15 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | |||||
16 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | |||||
17 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
18 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
19 | Vizváry Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | ŠKT Kremnica | |||||
20 | Vrtiel Tobias | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Béreš Tadeáš | 15. 07. 2019 18:46 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 48 | ||||
2 | Danaj Samuel | 23. 07. 2019 18:51 | 2008 | D-ch | Šport Park Lúčky | |||||
3 | Fano Alex Adam | 07. 07. 2019 06:39 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
4 | Frátrik Adam | 21. 07. 2019 15:49 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
5 | Kardoš Alex | 12. 07. 2019 12:13 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
6 | Kulich Lukáš | 06. 06. 2019 21:57 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 79 | ||||
7 | Perháč Peter | 21. 07. 2019 20:12 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 65 | ||||
8 | Ščepko Adam | 21. 07. 2019 20:44 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
9 | Šuchter Martin | 20. 07. 2019 22:07 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | |||||
10 | Trojan Samuel | 18. 07. 2019 18:49 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
11 | Žikla Kristián | 22. 07. 2019 20:13 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
12 | Žubor Samuel | 19. 07. 2019 18:12 | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 69 |