Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Krajčovič Šimon (B) | |||
Termín od: | 16.02.2019 | Termín do: | 18.02.2019 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 15.02.2019 10:00 | TK Slávia STU |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 15.02.2019 10:00 | TK Slávia STU |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Ján Hasaj, ZVR: Šimon Krajčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kurčík Adam | ||||
3:6 7:6(5) 10:7 | |||||
2. | Glos Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Štefány Jakub | ||||
6:3 7:5 | |||||
4. | Hradilek Oliver | 32 16 8 SF F | |||
5. | Jeník Šimon | ||||
6:4 6:1 | |||||
6. | Krahulec Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Vozár Samuel | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Nagy Damian | 32 16 8 SF F | |||
9. | Bekéni Marko | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Čech Alex | 32 16 8 SF F | |||
11. | Valko Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Matunák Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Ivashko Maksym | ||||
7:5 6:2 | |||||
14. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Mikuš Michal | ||||
7:6(2) 6:0 | |||||
16. | Juranka Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jeník Š. Kurčík A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Čech A. Štefány J. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Vrba M. Ivashko M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Staš P. Srpoň M. | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Krahulec M. Matunák M. | 16 8 SF F | |||
9. | Hradilek O. Bairo D. | ||||
6:2 6:0 | |||||
10. | Vavro D. Valko S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Konderla F. Stopiak T. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Kardoš A. Mikuš M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Strašil T. Benian O. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
2 | Juranka Jakub | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča | 28 | ||||
3 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
4 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 33 | ||||
5 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 37 | ||||
6 | Stopiak Tobias | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TŠP-tenisová škola Petržalka | 39 | ||||
7 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
8 | Hradilek Oliver | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 45 | ||||
9 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
10 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 81 | ||||
11 | Belorid Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 82 | ||||
12 | Kačkovič Andrej | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | 111 | ||||
13 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 112 | ||||
14 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
16 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
17 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
19 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
20 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
21 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
22 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
23 | Kardoš Alex | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
24 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
25 | USP | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||
26 | USP | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
27 | USP | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||
28 | USP | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
29 | USP | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | USP | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||
31 | USP | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
32 | USP | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balušík Branislav | 10. 12. 2018 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
2 | Kovář Gregor | 19. 11. 2018 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Danko Peter | 13. 02. 2019 22:00 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Derčalík Dárius | 14. 02. 2019 10:23 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
3 | Fašung Tomáš | 14. 02. 2019 09:40 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Ferenčík Michal | 13. 02. 2019 10:29 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
5 | Frátrik Adam | 31. 01. 2019 17:27 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
6 | Guzmický Dominik | 13. 02. 2019 12:24 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 22 | ||||
7 | Gyén Gabriel | 15. 02. 2019 08:42 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
8 | Horváth Timur | 10. 01. 2019 18:36 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
9 | Chmelár Timotej | 14. 02. 2019 20:40 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
10 | Chren Lukáš | 13. 02. 2019 17:53 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Kordoš Matúš | 13. 02. 2019 14:35 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 75 | ||||
12 | Oravkin Viktor | 13. 02. 2019 20:48 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
13 | Richter Patrik | 07. 02. 2019 21:52 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
14 | Shilov George | 13. 02. 2019 12:49 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Szabo Jakub | 12. 02. 2019 12:39 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
16 | Verbovský Martin | 15. 02. 2019 19:06 [N] | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
17 | Volník Nicholas | 28. 01. 2019 09:31 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 23 | ||||
18 | Žubor Samuel | 15. 02. 2019 11:33 [N] | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 69 |