Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava , Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 22.08.2019 | Termín do: | 24.08.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.08.2019 8:30 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 21.08.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kajan Tomáš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tóth Tomáš | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Richter Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | Fašung Tomáš | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Oravkin Viktor | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Vavro Dominik | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Grendel Adam | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Krahulec Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Černák Marcus | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Ivashko Maksym | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Valko Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Benian Oskar | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Benian O. Grendel A. | ||||
6:0 7:5 | |||||
2. | Ivashko M. Krahulec M. | 8 SF F | |||
3. | Konderla F. Fašung T. | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Černák M. Kajan T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Oravkin Viktor | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
3 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
4 | USP | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 81 | |||
5 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
6 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
7 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
8 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
9 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
10 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
11 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
12 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
14 | Kajan Tomáš | 31.10.2020 !!! | 2007 | D-ch | TK ONE Bratislava | |||||
15 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
16 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čech Alex | 17. 08. 2019 20:26 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Čillík Matej | 21. 08. 2019 07:56 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
3 | Danko Peter | 19. 08. 2019 07:44 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Gombár Adam | 20. 08. 2019 12:15 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
5 | Chren Lukáš | 17. 08. 2019 19:27 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
6 | Jasenák Lukáš | 29. 07. 2019 21:48 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Lübeck Filip | 19. 08. 2019 22:59 | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
8 | Matunák Martin | 16. 07. 2019 17:34 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
9 | Nagy Damian | 22. 08. 2019 10:58 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 37 | ||||
10 | Štefány Jakub | 19. 08. 2019 00:47 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
11 | Tankovič Tomáš | 13. 07. 2019 09:02 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Vasky Jakub | 20. 08. 2019 17:24 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
13 | Vozár Samuel | 14. 08. 2019 17:35 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Vrba Miloslav | 09. 07. 2019 18:24 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 |