Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Nemec Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kratochvíla Filip (K) | |||
Termín od: | 11.05.2019 | Termín do: | 14.05.2019 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2019 11:00 | BTZ |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2019 11:00 | BTZ |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Michal Nemec, ZVR: Filip Kratochvíla
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Poklemba Filip | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vozár Samuel | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Benian Oskar | 32 16 8 SF F | |||
5. | Černák Marcus | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Nagy Damian | 32 16 8 SF F | |||
7. | Valko Samuel | ||||
6:1 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Volník Nicholas | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Deen Mojmír | |||
skr | |||||
10. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
11. | Srpoň Martin | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Čech Alex | 32 16 8 SF F | |||
13. | Jasenák Lukáš | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Danko Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Chren Lukáš | ||||
6:1 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Strašil Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kurčík Adam | |||
6:3 6:0 | |||||
18. | Matunák Martin | 32 16 8 SF F | |||
19. | Tóth Tomáš | ||||
6:3 6:2 | |||||
20. | Vavro Dominik | 32 16 8 SF F | |||
21. | Fašung Tomáš | ||||
6:1 6:1 | |||||
22. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
23. | Richter Patrik | ||||
6:1 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Hron Alex Maximilián | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Jeník Šimon | |||
6:2 6:1 | |||||
26. | Grendel Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Urban Filip | ||||
6:1 6:3 | |||||
28. | Tankovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Staš Peter | ||||
6:0 6:2 | |||||
30. | Kačkovič Andrej | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Babušík Adam | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Hron A. Babušík A. | ||||
7:6(5) 6:2 | |||||
2. | Poklemba F. Chren L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 3 | ||||
2 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
3 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 14 | ||||
4 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 18 | ||||
5 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 21 | ||||
6 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 23 | ||||
7 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
8 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 33 | ||||
9 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 37 | ||||
10 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
11 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
12 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 81 | ||||
13 | Kačkovič Andrej | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | 111 | ||||
14 | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 112 | ||||
15 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
16 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
17 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
20 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
21 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
22 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
23 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
24 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
25 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
26 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
27 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
28 | Tóth Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
29 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
30 | REG | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fičor Oskar | 11. 05. 2019 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Belorid Adam | 10. 05. 2019 19:47 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 82 | ||||
2 | Čillík Matej | 07. 05. 2019 17:27 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
3 | Ferenčík Michal | 02. 05. 2019 15:38 | 2008 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
4 | Horváth Timur | 16. 04. 2019 21:12 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Oravkin Viktor | 09. 05. 2019 23:09 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
6 | Štefány Jakub | 07. 05. 2019 14:07 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |