Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 24.11.2018 | Termín do: | 26.11.2018 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 11. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.11.2018 12:00 | hala LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jankech Michael | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Maruniak Matej | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Gallo Samuel | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Brinza Tibor | |||
6:0 6:0 | |||||
6. | Perháč Peter | 16 8 SF F | |||
7. | Slašťan Tomáš | ||||
6:2 7:6(5) | |||||
8. | Žubor Samuel | 16 8 SF F | |||
9. | Lübeck Filip | ||||
6:2 6:2 | |||||
10. | Chmelár Timotej | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Medveď Maroš | 16 8 SF F | ||
13. | Pös Matej | ||||
6:4 4:6 10:8 | |||||
14. | Mikuš Michal | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Madej Jakub | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
2 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 17 | ||||
3 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
4 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 30 | ||||
5 | Pös Matej | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 32 | ||||
6 | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 65 | ||||
7 | Žubor Samuel | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 69 | ||||
8 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 86 | ||||
9 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | |||||
10 | Lübeck Filip | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
12 | Chmelár Timotej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
13 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Frátrik Adam | 22. 11. 2018 16:26 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
2 | Hanušovský Lukáš | 20. 11. 2018 16:50 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 12 | ||||
3 | Nagy Damian | 15. 11. 2018 09:48 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 37 |