Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Jarina Jaroslav (C) | |||
Termín od: | 26.01.2019 | Termín do: | 29.01.2019 | |
Kontakt: | Michal Ďurovec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421907647687, | |||
Kontakt e-mail: | michal.durovec@matchpointtennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 25.01.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Luhový, ZVR: Jaroslav Jarina
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Poklemba Filip | |||
6:3 6:2 | |||||
2. | Strašil Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Balušík Branislav | ||||
1:0 skr | |||||
4. | Štefány Jakub | 32 16 8 SF F | |||
5. | Glos Tomáš | ||||
6:3 6:0 | |||||
6. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
7. | Juranka Jakub | ||||
6:4 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Kubiš Jakub | |||
6:4 6:4 | |||||
10. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
11. | Guzmický Dominik | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Slašťan Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kulich Lukáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Chren Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Luhový Ivan | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Kratka Maximilian | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Babušík Adam | |||
4:6 6:2 10:4 | |||||
18. | Bekéni Marko | 32 16 8 SF F | |||
19. | Matunák Martin | ||||
6:0 6:1 | |||||
20. | Krahulec Martin | 32 16 8 SF F | |||
21. | Haľko Gregor | ||||
6:4 6:4 | |||||
22. | Danko Peter | 32 16 8 SF F | |||
23. | Žubor Samuel | ||||
6:1 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Hlivjak Oliver | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Hanušovský Lukáš | |||
6:3 6:2 | |||||
26. | Kriško Radovan | 32 16 8 SF F | |||
27. | Madej Jakub | ||||
6:3 6:1 | |||||
28. | Volník Nicholas | 32 16 8 SF F | |||
29. | Janek Silvester | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Mikuš Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | Jankech Michael | ||||
6:1 6:0 | |||||
32. | (2) | Polák David | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Babušík A. Polák D. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Strašil T. Štefány J. | ||||
6:2 7:5 | |||||
4. | Kulich L. Luhový I. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Haľko G. Kubiš J. | |||
6:3 6:4 | |||||
6. | Volník N. Vrba M. | 16 8 SF F | |||
7. | Bairo D. Kriško R. | ||||
4:6 6:2 14:12 | |||||
8. | Guzmický D. Matunák M. | 16 8 SF F | |||
9. | Bekéni M. Glos T. | ||||
7:6(5) 4:6 11:9 | |||||
10. | Hanušovský L. Juranka J. | 16 8 SF F | |||
11. | Mikuš M. Žubor S. | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Jankech M. Kratka M. | 16 8 SF F | ||
13. | Chren L. Poklemba F. | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Danko P. Jánošík T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Hlivjak O. Madej J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 3 | |||
2 | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 5 | ||||
3 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 6 | ||||
4 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 7 | ||||
5 | STZ | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 9 | |||
6 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
7 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 12 | ||||
8 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 15 | ||||
9 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 | ||||
10 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 17 | ||||
11 | USP | Haľko Gregor | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 20 | |||
12 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 22 | ||||
13 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 23 | ||||
14 | Juranka Jakub | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča | 28 | ||||
15 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
16 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
17 | Janek Silvester | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 62 | ||||
18 | Žubor Samuel | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | ŠK MR TC Bánovce n/Bebravou | 69 | ||||
19 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 79 | ||||
20 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
22 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
24 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
25 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
26 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
28 | STZ | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | ||||
29 | USP | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
30 | STZ | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | ||||
31 | STZ | Balušík Branislav | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||
32 | USP | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Herman Richard | 03. 01. 2019 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balaščák Daniel | 15. 01. 2019 03:48 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
2 | Benian Oskar | 23. 01. 2019 07:49 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
3 | Bíly Pavol | 04. 01. 2019 14:43 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 13 | ||||
4 | Deen Mojmír | 07. 01. 2019 15:14 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 18 | ||||
5 | Fičor Oskar | 22. 01. 2019 12:47 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
6 | Frátrik Adam | 23. 01. 2019 15:54 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
7 | Hron Alex Maximilián | 22. 01. 2019 12:07 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 14 | ||||
8 | Chmelár Timotej | 24. 01. 2019 08:53 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
9 | Kardoš Alex | 25. 01. 2019 16:35 [N] | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Lübeck Filip | 23. 01. 2019 10:01 | 2008 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Maruniak Matej | 23. 01. 2019 17:50 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Medveď Maroš | 22. 01. 2019 08:43 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 24 | ||||
13 | Polák Šimon | 23. 01. 2019 17:54 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 24 | ||||
14 | Solčan Adam | 03. 01. 2019 20:19 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 10 | ||||
15 | Srpoň Martin | 06. 01. 2019 14:20 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
16 | Szabo Jakub | 01. 01. 2019 13:56 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
17 | Trojan Samuel | 23. 01. 2019 20:33 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
18 | Žikla Kristián | 25. 01. 2019 12:38 [N] | 2008 | D-ch | TK Žilina |