Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100079 - TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||
Názov turnaja: | BB CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tajovského 55 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Eremiáš Martin (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | neregistrovaný rozhodca (A) | |||
Termín od: | 07.07.2018 | Termín do: | 09.07.2018 | |
Kontakt: | Martin Eremiáš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911764598, | |||
Kontakt e-mail: | eremato@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 07. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené | |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kladivík Jakub | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Deen Mojmír | 16 8 SF F | |||
3. | Matula Ján | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Gallo Samuel | 16 8 SF F | |||
5. | Medveď Maroš | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Sirota Timon | 16 8 SF F | |||
7. | Brinza Tibor | ||||
6:0 6:7(6) 6:2 | |||||
8. | Matula Jakub | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kladivík J. Matula J. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Gallo S. Krajčí D. | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Mojžiš F. Šesták Š. | 8 SF F | |||
5. | Deen M. Langer J. | ||||
7:6(5) 3:6 11:9 | |||||
6. | Brinza T. Medveď M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Matula J. Sirota T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
2 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 37 | ||||
3 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
4 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | ||||
5 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
6 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
7 | Langer Jakub | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
8 | Mojžiš Filip | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
9 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | |||||
10 | Šesták Šimon | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
12 | Krajčí David | 31.10.2019 !!! | 2006 | D-ch | TK Raketa Nedožery-Brezany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almáši Juraj Maximilián | 03. 07. 2018 13:40 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
2 | Antal Adam Ondrej | 03. 07. 2018 13:40 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
3 | Béreš Tadeáš | 02. 07. 2018 21:34 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
4 | Hanušovský Lukáš | 06. 07. 2018 07:44 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
5 | Choma Adam | 01. 07. 2018 21:24 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
6 | Jankech Michael | 19. 06. 2018 07:57 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
7 | Kuzmin Jelisey | 27. 06. 2018 23:04 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
8 | Pös Matej | 19. 06. 2018 15:41 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Ščepko Adam | 29. 06. 2018 14:14 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
10 | Švehla Samuel | 01. 07. 2018 21:24 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
11 | Tarač Ramon | 13. 05. 2018 19:21 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 30 | ||||
12 | Velický Teodor | 05. 07. 2018 23:07 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 108 | ||||
13 | Zumrik Lukáš | 06. 07. 2018 15:56 | 2006 | D-ch | TKM Martin | 52 |