Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | DERMAPOINT CUP TENNIS ARENA KIDS TOUR by STARS for STARS 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Varmus Michal (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 10.07.2018 | Termín do: | 14.07.2018 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené | |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
Ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Michal Varmus, ZVR: Branislav Kališ
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Talajka Tomáš | |||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Polák David | ||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Vrba Miloslav | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Poklemba Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | (9-16) | Dosedla Artur | |||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | (9-16) | Paulovič Nikolas | |||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Fičor Oskar | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Zubko Oliver | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Sirota Timon | ||||
14. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Ivan Marko | |||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Chren Patrik | |||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Solčan Adam | ||||
20. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Volník Nicholas | ||||
6:2 6:3 | |||||
22. | Deen Mojmír | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | (9-16) | Bušniak Michal | |||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | (9-16) | Bognár Simon | |||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Kubiš Jakub | ||||
6:0 6:2 | |||||
28. | Dráb Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Bíly Pavol | ||||
30. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (5-8) | Kladivík Jakub | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
34. | (5-8) | Juriga Samuel | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | BYE | ||||
36. | Hanušovský Lukáš | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | Jánošík Timotej | ||||
6:1 7:5 | |||||
38. | Suchan David | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
40. | (9-16) | Titko Timotej | 64 32 16 8 SF F | ||
41. | BYE | ||||
42. | (9-16) | Matula Jakub | 64 32 16 8 SF F | ||
43. | Balaščák Daniel | ||||
7:5 6:1 | |||||
44. | Kratka Maximilian | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | BYE | ||||
46. | Hlivjak Oliver | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
48. | (3-4) | Hulín Patrik | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
50. | (5-8) | Jakubovič Xavier | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | BYE | ||||
52. | Hron Alex Maximilián | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | Madej Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
54. | Markovič Matej | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
56. | (9-16) | Paulík Martin | 64 32 16 8 SF F | ||
57. | BYE | ||||
58. | (9-16) | Hochel Lukáš | 64 32 16 8 SF F | ||
59. | Babušík Adam | ||||
6:2 6:3 | |||||
60. | Jankech Michael | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
62. | Guzmický Dominik | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
64. | (2) | Medveď Jakub | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Talajka T. Hulín P. | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Babušík A. Jankech M. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kubiš J. Kratka M. | ||||
6:7(5) 7:6(3) 10:7 | |||||
4. | Bíly P. Hochel L. | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kladivík J. Juriga S. | ||||
6:3 6:0 | |||||
6. | Dráb F. Balaščák D. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Paulovič N. Bognár S. | ||||
6:1 7:5 | |||||
8. | Hlivjak O. Zubko O. | 32 16 8 SF F | |||
9. | Hron A. Suchan D. | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Markovič M. Hanušovský L. | 32 16 8 SF F | |||
11. | Poklemba F. Fičor O. | ||||
6:1 6:4 | |||||
12. | Jakubovič X. Ivan M. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Matula J. Sirota T. | ||||
6:2 6:0 | |||||
14. | Polák D. Solčan A. | 32 16 8 SF F | |||
15. | Titko T. Jánošík T. | ||||
6:3 6:0 | |||||
16. | Medveď J. Chren P. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 3 | ||||
3 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
4 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
5 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 6 | ||||
6 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 7 | ||||
7 | Kladivík Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
8 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
9 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
10 | USP | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 14 | |||
11 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
12 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
13 | USP | Titko Timotej | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 28 | |||
14 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
15 | Matula Jakub | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 37 | ||||
16 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
17 | Sirota Timon | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | ||||
18 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
19 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
21 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
23 | Kubiš Jakub | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
24 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
25 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
26 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
27 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
28 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
29 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
30 | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
31 | Jánošík Timotej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
32 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | |||||
33 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
34 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
35 | Zubko Oliver | 31.10.2019 !!! | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
36 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | |||||
37 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
38 | STZ | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
39 | USP | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
40 | USP | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baláž David | 29. 05. 2018 11:42 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 21 | ||||
2 | Beránek Ondřej | 10. 07. 2018 08:21 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
3 | Ferletjak Samuel | 11. 06. 2018 20:22 | 2006 | D-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
4 | Frančák Jakub | 09. 07. 2018 11:01 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
5 | Jaroščák Maximilián | 06. 07. 2018 18:42 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 27 | ||||
6 | Juranka Jakub | 01. 07. 2018 18:40 | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča | |||||
7 | Karasz Milan | 06. 07. 2018 17:31 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 13 | ||||
8 | Karovič Jaroslav | 23. 05. 2018 18:39 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 16 | ||||
9 | Kecskés Oliver | 04. 07. 2018 23:23 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
10 | Kohút Alex | 08. 07. 2018 09:52 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
11 | Krcho Dávid | 19. 05. 2018 15:04 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 43 | ||||
12 | Kurčík Adam | 22. 04. 2018 22:23 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Letavay Matej | 14. 04. 2018 18:15 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 22 | ||||
14 | Melaga Samuel | 08. 07. 2018 17:29 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
15 | Naňo Marek | 08. 07. 2018 12:02 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
16 | Vrábel Martin | 25. 06. 2018 19:16 | 2006 | D-ch | TK Púchov | 44 |